השכרת קרוואן לחודש מחיר

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

עבור השכרת קרוואן לחודש מחיר המשתנה לפי שלושה דברים עיקריים: ביקוש, סוג הקרוואן ומשך זמן ההשכרה. מלבד לאלו, יש עוד מספר דברים שיכולים להשפיע על עלות ההשכרה שלכם. השכרת קרוואן לחודש יכולה להיות תחת הקטגוריה של "קרוואן למגורים". לא מעט אנשים בוחרים לשכור קרוואן לתקופה ארוכה במקום לשלם את דמי השכירות הגבוהים שיש היום בארץ. בין אם אתם מעוניינים לשכור קרוואן לחודש או לשנה, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על המחירים.

האם אפשר לחיות בקרוואן?עבור השכרת קרוואן לחודש מחיר המשתנה לפי שלושה דברים עיקריים: ביקוש, סוג הקרוואן ומשך זמן ההשכרה.

מה ההבדל בין קרוואן שאנחנו לוקחים לחופשה של חודש לעומת קרוואן שאנחנו לוקחים לתקופה של שבוע? עבור השכרת קרוואן לחודש מחיר שונה כמובן, אבל מבעד למחיר לא אמור להיות שוני מהותי. ובכל זאת, בזמן שאנחנו מתכוונים לשהות בקרוואן חודש שלם אנחנו נרצה תנאים אידיאליים יותר למחייה. בין אם מדובר על שירותים נוחים יותר, מרחב תנועה גדול יותר, מתחם ישיבה בתוך הקרוואן, טלוויזיה, מערכת מים וחשמל איכותיות, מטבחון, ציוד קמפינג ועוד. לכן, המחשבה הזאת כן יכולה להשפיע על המחיר אותו אנחנו נשלם. אבל בסופו של דבר, אם אנחנו בוחרים אותו קרוואן לשבוע כמו לחודש, המחיר לחודש יהיה נמוך יותר אם מסתכלים על כל יום באופן אינדיבידואלי. עלויות ההשכרה יורדות בכל קבוצת ימים שעולה. לדוגמא, אם מחיר השכרת קרוואן לסופ"ש יהיה 800 ש"ח, המחיר להשכרת קרוואן לשבוע יהיה 500 ש"ח, המחיר להשכרת קרוואן לכ-12 יום יהיה 60 ש"ח ללילה ואילו המחיר לחודש יכול להגיע ל-50 ש"ח ליום. יש לקחת בחשבון דבר חשוב, עבור השכרת קרוואן לחודש מחיר המתייחס רק להשכרת הקרוואן, ישנן עלויות נוספות לחופשה שיש לקחת בחשבון: דמי ביטוח (כ-150 ש"ח), התקנת וו גרירה אם אין לכם ואם אתם בוחרים לישון בחניון ייעודי לקרוואנים המחירים בזמני ביקוש יכולים להגיע לכ-200 ש"ח ללילה.

השכרת קרוואן לחודש מחיר – על פי מה נקבע המחיר?עבור השכרת קרוואן לחודש מחיר שונה כמובן, אבל מבעד למחיר לא אמור להיות שוני מהותי.

  • גודל – אחד הקריטריונים המשפיעים על מחירי השכירות הוא גודל הקרוואן וסוגו. קרוואנים יכולים להתאים לזוגות ויציעו מיטה זוגית אחת לשינה, יש קרוואנים המיועדים לחברים וישנם 4 מקומות לינה יחידים, יש קרוואנים גדולים יותר שיכולים להתאים למשפחות או לקבוצות עם יותר מ-8 מקומות לינה. המחיר משתנה בהתאם לגודל הקרוואן, ככל שהקרוואן יותר גדול כך המחיר עולה. עם זאת, כאשר מדובר על קבוצת קרוואנים ככל שתהיו יותר אנשים ככה המחיר יתחלק ביותר אנשים.
  • פינוקים – כאשר אתם פונים לחברת השכרת קרוואנים יש לכם מגוון רחב של בחירה. אחד הדברים שמשפיעים על המחיר אבל לא באופן מהותי יהיו התוספות לקרוואן. האם אתם רוצים מסך טלוויזיה? קרוואן מרווח? מטבחון מאובזר ברמה גבוהה? ערכת קמפינג? כל אלו יכולים להשפיע על המחיר. בין היתר, יש ציוד שאתם תהיו חייבים לשכור או לדאוג באופן עצמאי אליו כדי לתפעל את מערכת החשמל. גנרטור הוא כלי חובה כמעט בכל קרוואן, למעט קרוואנים המתבססים על מערכת סולארית, אך גם כאשר חשוב לשמור על גיבוי.אחד הקריטריונים המשפיעים על מחירי השכירות הוא גודל הקרוואן וסוגו. קרוואנים יכולים להתאים לזוגות ויציעו מיטה זוגית אחת לשינה שימו לב האם החברה מציעה לכם עסקת חבילה שהיא בדרך כלל משתלמת.
  • ביקוש – צריך להסתכל על קרוואנים ממש בדיוק כמו צימרים ומלונות, רק שפה אתם אחראים לעצמכם, אתם יכולים לחנות ממש על הים והמחירים הרבה יותר נוחים. הדבר המשותף למלונות ועבור השכרת קרוואן לחודש הוא עלויות בהתאם לביקוש. בחודשי הקיץ, חגים ושבתות בדרך כלל הביקוש יותר גבוה וכך גם המחיר. אם תקבעו את ההשכרה מראש תוכלו לקבל מחירים זולים יותר.
  • נגרר/ממונע – כאן פער המחירים לאו דווקא משמעותי בהתחשב במחיר ההשכרה אך הוצאות דלק שונות יכולות לייקר את התקופה. תוכלו לבחור בין קראוון נגרר ובין קרוואן ממונע, עלויות תחזוקה של קרוואן ממונע הן גבוהות יותר.
  • זמן השכרה – השכרה למספר לילות מצומצמים תהיה במחיר גבוה יותר מאשר השכרה לתקופה ארוכה לפי יום. בדרך כלל, הזמן האידיאלי והמבוקש להשכרה הוא בין 4 לילות ועד 6 לילות. בהמשך נדון בכל הנוגע אל השכרה קרוואן לחודש מחיר.
  • איסוף – תוכלו לאסוף את הקרוואן מנקודת איסוף של החברה או שתוכלו לבקש מהחברה למקם את הקרוואן בשבילכם ולהחזיר את הקרוואן בתום השימוש. זאת אומרת, יגיע מפעיל מטעם החברה למקום הנקבע, ימקם את הקרוואן שם ומייצב אותו על הקרקע. בסוף תקופת ההשכרה יגיע אותו נציג מטעם החברה וייקח את הקרוואן. היתרון הגדול הוא שתוכלו למקם את הקרוואן בכל מקום מורשה, אפילו על שפת הים בחופים מסוימים ואתם לא צריכים להגיע מראש לתפוס מקום. החיסרון הוא שהמחיר מתייקר.

השכרת קרוואן לחודש מחיר ממוצע בשוקהשכרת קרוואן לחודש מחיר ממוצע בשוק לא ניתן להצביע על מחיר מדויק מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים שונים של קרוואנים.

לא ניתן להצביע על מחיר מדויק מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים שונים של קרוואנים. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת לתקופת השכרה של חודש ימים יהיה עליכם ליצור קשר עם החברה ולתאם תאריכים מדויקים. בהשכרה חודשית אתם מקבלים הטבות שונות גם בדמי הביטוח, חשוב לציין זאת. אין ספק שהמחיר אותו אתם תשלמו לתקופה של חודש יהיה משמעותית זול יותר מאשר לינה בבית מלון לחודש ימים. מחירי השכרה קרוואן יורדים בצורה הבאה:

  • מינימום זמן השכרה הוא יומיים במחירים הנעים בטווח ה-600 ש"ח עד 1,100 ש"ח.
  • תקופת השכרה של 5-7 ימים יהיה מחיר ממוצע של 550 ש"ח עד 800 ש"ח ללילה.
  • תקופת השכרה של עד 7-12 ימים תהיה במחיר ממוצע של 400 ש"ח עד 550 ש"ח ללילה.
  • תקופת השכרה של חודש ימים תהיה במחיר של כ-150 ש"ח עד 400 ש"ח ללילה.

שימו לב, המחירים יכולים להשתנות בהתאם לדברים רבים ואף להיות זולים יותר ממה שציינו. יש לקחת בחשבון את ההוצאות הנלוות שיש להשכרה, החל מדלק ועד להשכרת ציוד אם אין לכם. תוכלו לבחור ללון בחניון מיועדים לקרוואנים שיכולים לספק לכם מערכת חשמל, מים, שירותים ומקלחות חמות בעלות שנעה בין 100 ש"ח ועד 250 ש"ח ללילה. מנגד, תוכלו גם להגיע לחופים ללא עלות ותצטרכו לדאוג בעצמכם לתאורה, אוכל, שירותים (ריקון מכלים), מקלחת חמה ועוד. עם הקרוואן הנכון, גנרטור מתאים וציוד קמפינג אתם יכולים להנות חודש שלם בחוף ללא תשלום.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!