השכרת קרוואן לטווח ארוך

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

השכרת קרוואן לטווח הארוך מתייחסת להשכרה של למעלה מחודש בדרך כלל או קרוואן עבור מגורים. רבים בוחרים בהשכרת קרוואן לטווח ארוך לאחר חישוב פשוט של מחירי הדיור לעומת המחירים שהם יכולים לשלם ולגור בקרוואן. בנוסף למטרות מגורים, רבים בוחרים לעשות טיול גדול באמצעות קרוואן בכל רחבי הארץ. לקרוואנים יש יתרון מובהק, הם ניידים ואפשר לחצות איתם את כל הארץ. אם גם אתם חושבים על טיול משפחתי ארוך עם קרוואן או השכרת קרוואן למגורים כדאי שתכירו את הדברים הבאים:

טיול בארץ עם קרוואן

טיולי קרוואנים פחות נפוצים בארץ האמת, אבל בכל ובמיוחד בארה"ב טיולי קרוואנים הם מאוד פופולריים. החיסרון היחיד שיש לנו בטיול בארץ לעומת טיולי קרוואנים בכל הוא שאנחנו לא חוצים מדינות במהלך הטיול שלנו. עם זאת, ארץ ישראל מציעה לנו את הנופים היפים בעולם, ניתן לישון בטבע ולקום בבוקר מול הים, להתחיל מדרום הארץ ולסיים בצפון הארץ ללא צורך בשהייה באף בית מלון. כל מה שאתם צריכים הוא לתכנן את נקודת העצירה הבאה שלכם, ללון שם לילה או יותר ולהמשיך במסלול עד להגעה ליעד. מלבד למציאת מוקדים בהתאם לנוחיות שלכם, הרבה בוחרים להתאים את נקודות העצירה שלהם בהתאם לפסטיבלים שונים שיש בדרום ובצפון ואז הם מחנים את הקרוואן בסמוך לאזור הפסטיבל.

רבים בוחרים בהשכרת קרוואן לטווח ארוך לאחר חישוב פשוט של מחירי הדיור לעומת המחירים שהם יכולים לשלם ולגור בקרוואן

איזה קרוואן מתאים לטווח הארוך?

השכרת קרוואן לטווח ארוך מחייבת אותנו לחשוב על כל פרט במהלך השימוש שלנו בקרוואן, החל מהניידות ועד לנוחות בזמן השינה. יש מגוון רחב של אפשרויות בין הקרוואנים השונים לפי גדלים, סוגי קרוואנים, עוצמה, מחירים ועוד. האפשרויות הופכות לזולות יותר כאשר מדובר על כמות גדולה משתמשים כיוון שהסכום מתחלק בין כולם. הנה כמה נקודות חשובות לבחירת קרוואן לטווח ארוך:

  • סוג – שני הסוגים בהם אתם יכולים לבחור הם קרוואנים נגררים וקרוואנים ממונעים. הבחירה בין קרוואן נגרר וקרוואן ממונע תלוי תחילה אם יש לכם רכב אליו תוכלו להצמיד את הקרוואן ולנסוע איתו. אם התשובה היא לא, אין לכם ברירה אלא לבחור בקרוואן ממונע או לשכור רכב בנפרד לקרוואן, אבל זה כבר מייקר את המחיר באופן משמעותי לטווח הארוך. קרוואן נגרר נחשב לבחירה יותר נוחה בשביל התניידות מכיוון שלא פשוט ולא אפשרי להיכנס לכל מקום עם קרוואן ממונע, במיוחד אלו הגדולים. היתרון המשמעותי של קרוואן נגרר הוא שאתם יכולים להשאיר את הקרוואן במקום מסוים לתקופה קצרה או ארוכה ולהתנייד עם הרכב האישי שלכם כל פעם שאתם רוצים להשלים קניות וכד'.
  • נוחות – הדבר העיקרי המאפיין נוחות בקרוואנים הוא הצפיפות. קרוואנים לזוגות תמיד ירגישו מרווחים יותר, אך כאשר מדובר כברהשכרת קרוואן לטווח ארוך מחייבת אותנו לחשוב על כל פרט במהלך השימוש שלנו בקרוואן, החל מהניידות ועד לנוחות בזמן השינה. על משפחה או קבוצת חברים ששכרו קרוואן יחד, הבחירה שלכם צריכה להיות יותר חכמה ומתאימה לכולם. גדלי הקרוואנים משתנים ומתבססים על פי מקומות לינה. תמיד חשוב לבדוק עם החברה ממנה אתם שוכרים את הקרוואן מה גודל הקרוואן, האם הוא נחשב לבעל צפיפות גבוהה או נמוכה. עבור קרוואן מרווח נשלם סכומים גדולים יותר. אם לא מפריע לכם לחיות בצפיפות בתוך הקרוואן, תוכלו להוזיל משמעותית את המחיר של החופשה שלכם.
  • ציוד – רוב הקרוואנים מגיעים עם ציוד בסיסי בלבד, משמע אתם תקבלו מטבח, שירותים, מקלחת ומיטות. אם אתם רוצים מעבר לציוד הזה לקבל מהחברה המשכירה גם ציוד קמפינג, מערכות חשמליות, מערכות מולטימדיה, אינטרנט, פינת ישיבה וכד', תצטרכו לשכור את הציוד הזה בנפרד. כמובן, מה שיש לכם בבית תוכלו להביא אתכם לקרוואן, כולל סירים, מחבתות וכל דברים שיכול לחסוך לכם הוצאות שונות במהלך השהייה בקרוואן.
  • ייעוץ – מכיוון שלא מדובר על השכרה חד פעמית לשבוע אלא לתקופה ארוכה, הדגש כאן הוא גם על בחירת חברה מקצועית שתלווה אתכם בבחירה הזאת. חברה מקצועית מעניקה לכם את היתרון המובהק שקשור בידע המקצועי שלה, אבל לא רק זה. חברה מקצועית גם מעניקה לכם שירותים מאוד נוחים בכל הנוגע לקבלת והחזרת הקרוואן בתום השימוש. לדוגמה, יש חברות מקצועיות שתוכלו לתאם איתן היכן הקרוואן יחכה לכם ולאו דווקא צריך לאסוף את הקרוואן מהמקום. כמו כן, חברות מקצועיות הן בפריסה ארצית ואין צורך להגיע לנקודת ההתחלה להחזרת הקרוואן. בכל אופן, לפני שאתם בוחרים את הקרוואן להשכרה לתקופה ארוכה, אנו ממליצים לכם לקבל את חוות הדעת של אותה חברה.

כמה עולה השכרת קרוואן לטווח ארוך?

לאחר שכבר הגענו להחלטה איזה קרוואן אנו מעוניינים לשכור, האם אנחנו יכולים לעמוד בתקציב הזה? כאשר אנחנו מתסכלים עלאין ספק שהשכרה לתקופה קצרה הרבה יותר זולה, אבל אם אנחנו משווים השכרת קרוואן לטווח ארוך לעומת מחירי הדיור או מחירי המלונות אנו נראה פער משמעותי. התשלום באופן חד פעמי אין ספק שהשכרה לתקופה קצרה הרבה יותר זולה, אבל אם אנחנו משווים השכרת קרוואן לטווח ארוך לעומת מחירי הדיור או מחירי המלונות אנו נראה פער משמעותי. מחירי השכרת קרוואן לטווח ארוך (מעל חודש), יהיה בטווח של 250 ש"ח ועד 500 ש"ח ללילה. כאשר אנחנו מחלקים את המחיר בין כל המשתתפים אנחנו יכולים להגיע למצב בו כל אחד מהמשתתפים משלמים כ-50 ש"ח לכל לילה. מלבד לכך, יש את מחיר הביטוח אותו נשלם באופן חד פעמי והוא נע בין 150 ש"ח ועד 200 ש"ח, השכרת ציוד גם היא תעלה באופן חד פעמי כ-200 ש"ח ואם נרצה לשכור גנרטור המחיר יהיה בין 80 ש"ח ועד 100 ש"ח ליום.

חניון קרוואנים

אם אנחנו מעוניינים להתפנק, נוכל לבחור לחנות את הקרוואן שלנו בחניון קרוואנים מותאם. חניונים אלו מציעים לכם פינות ישיבה, מקומות למנגל, הרבה חניונים נמצאים על שפת הים, פעילויות לילדים, צרכנייה, אספקת חשמל ומים, מקלחות חמות ושירותים. עם זאת, המחיר אותו נשלם עבור השירות הזה יהיה כ-200 ש"ח ללילה בתקופות ללא ביקוש, בתקופות עם ביקוש המחיר גם יכול להגיע ל-250 ש"ח ללילה. כאשר מדובר על השכרת קרוואן לטווח ארוך אנחנו רואים שחניון קרוואנים יכול לייקר באופן משמעותי את הטיול שלנו ולכן, אין חובה לחנות את הקרוואן בחניונים אלו. יש היום לא מעט חופי ים ומקומות יפיפיים בטבע שם תוכלו להעמיד את הקרוואן שלכם במשך הלילה ללא תשלום. החיסרון היחיד הוא שאין לכם את היתרונות שיש בחניונים מסודרים ואם בכל זאת תרצו להתפנק בחניון קרוואנים, יש לתאם מראש מול המקום.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!