השכרת קרוואן לטיול בישראל

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

השכרת קרוואן לטיול בארץ הופכת להיות אטרקציה חמה בקרב מטיילים רבים. במקום להוציא הון תועפות על בתי מלון וצימרים, אתם יכולים לשכור קרוואן ולהנות מבית נייד ולאסוף כמה שיותר חוויות בדרך. מחירי השכרת קרוואן לטיול בישראל תלויים במספר פרטים, בין היתר גודל הקרוואן ותקופת ההשכרה ועדיין, המחיר יהיה נמוך יותר מאשר נופש בבתי מלון.

איך מתנהלים עם קרוואן?

תחילה אין ממה לחשוש, כמעט כל קרוואן הוא ייעודי לרישיון רכב סטנדרטי. במקרים חריגים כאשר מדובר על קרוואן ממונע גדול ישמחירי השכרת קרוואן לטיול בישראל תלויים במספר פרטים, בין היתר גודל הקרוואן ותקופת ההשכרה ועדיין, המחיר יהיה נמוך יותר מאשר נופש בבתי מלון. דרישה לרישיון ג ואת זה תוכלו לוודא מול חברת ההשכרה כבר בשיחת טלפון. ההתנהלות היא פשוטה, אתם מתאמים מול חברת ההשכרה את המועד בו אתם רוצים לשכור את הקרוואן, נקודת איסוף, משך זמן ההשכרה ואם אתם תהיו מעוניינים בתוספות שונות לקרוואן (אבזור, מערכות חכמות, טלוויזיה, פינת ישיבה חיצונית, גנרטור ועוד). יש לכם שתי אפשרויות, או לאסוף את הקרוואן מחניון הקרוואנים של החברה או לתאם נקודת איסוף שם הקרוואן יחכה לכם, שירות זה כרוך בתוספת תשלום. כמו כן, תצטרכו לבחור בין קרוואן נגרר ובין קרוואן ממונע. קרוואן ממונע הוא נוח יותר מבחינת שהות בקרוואן וניידות ובכל זאת, הוא יותר מסובך לנהיגה, יש ערים שלא ניתן להיכנס איתו אליהן ולכן רבים בוחרים בקרוואן נגרר. במקרה בו אין לכם וו גרירה בכלל או מתאים ברכב, תוכלו להתקין וו גרירה דרך חברת השכרת הקרוואנים. כאשר סיימתם את הבירוקרטיה של ההשכרה אתם יכולים להתחיל לטייל בארץ היפה שלנו בהתאם למסלול אותו קבעתם מראש (או שלא קבעתם מראש).

מסלולים מומלצים:

חושבים על מסלול לטיול הבאה שלכם? ריכזנו עבורכם את המסלולים החמים ביותר של קרוואנים בתקופה האחרונה.

חוצה ישראל – אם אתם מתכננים טיול ארוך תוכלו להנות ממסלול חוצה ישראל שנמשך בין 12 ימים ל-14 ימים. את המסלול מתחיליםהשכרת קרוואן לטיול בישראל מאפשרת לכם לעשות מסלולים בכל הארץ, מהדרום ועד הצפון. ממרכז הארץ ומגיעים בסופו לאזור אילת. בדרך תוכלו למצוא נקודות חניה מוסדרות לקרוואנים הכוללות מקלחות חמות, שירותים ועוד.

מסלול לחורף – הרבה חוששים לנפוש בתקופת החורף אבל בעניינו זאת תקופה מקסימה ומלאת נופים מדהימים שחבל לפספס ומלבד לכך, המחירים הרבה יותר נמוכים בתקופת החורף. מסלול זה הוא מסלול בן שבוע ומתחיל בקיבוץ שמיר ועד לים המלח. בדרך תוכלו לטבול במעיינות חמים, להכיר מקומות חדשים בארץ, לעשות מסלולים שונים בדרום הארץ ועוד.

סובב צפון – מסלול סובב צפון מגיש לנו את כל הטבע הירוק בהדרו. בדרך תוכלו לפגוש קיבוצים שונים, מאכלים דרוזים מדהימים ועוד. את המסלול מתחילים בחמת גדר ומסיימים באזור גליל עליון. 

סובב דרום – מסלול סובב דרום לוקח בין 5 ימים ועד 7 ימים, תלוי בזמן שלכם. המסלול מתחיל בפארק אשכול ומסתיים באזור אילת. בדרך תוכלו למצוא חניוני קרוואנים שונים, מעיינות קרים, נופים הרריים ומדבריים ועוד.

עשו זאת בעצמכם – אם אף אחד מכל המסלולים לא קרץ לכם זה בסדר, אתם יכולים לבנות מסלול בעצמכם. יצירת המסלול תלויה באזור

בו אתם רוצים לבקר וגם כל הארץ זה אזור מבחינת אפשרויות לטיול קרוואנים. השכרת קרוואן לטיול בישראל מאפשרת לכם לעשות מסלולים בכל הארץ, מהדרום ועד הצפון.

בו אתם רוצים לבקר וגם כל הארץ זה אזור מבחינת אפשרויות לטיול קרוואנים. השכרת קרוואן לטיול בישראל מאפשרת לכם לעשות מסלולים בכל הארץ, מהדרום ועד הצפון. בדרך כלל עבור טיולים גדולים אנו נרצה לשכור את הקרוואן לתקופה העולה על שבועיים, ככה תוכלו לנצל כל אזור עד תום. תוכלו להתאים את המסלול שלכם בהתאם לחניוני קרוואנים בדרך. חניוני קרוואנים מוסדרים יהיו בתשלום (כ-200 ש"ח ללילה) ויכללו בתוכם מקלחות חמות, שירותים, פינות ישיבה, בחלק מהמקומות יהיו גם אטרקציות ימיות ופעילויות לילדים. יש נקודות עצירה שונות המתאימות לקרוואנים בחינם לכל אורך הדרך, אפילו על שפת הכנרת.

כמה עולה לשכור קרוואן?

השכרת קרוואן לטיול בישראל משתנה בהתאם לסוג הקרוואן ולתקופת ההשכרה.

  • לילה אחד עד שניים – 650 ש"ח עד 1,000 ש"ח.
  • 5 ימים עד 6 ימים – 550 ש"ח עד 850 ש"ח.
  • 10 ימים עד 12 ימים – 450 ש"ח ועד 750 ש"ח.
  • שבועיים ומעלה – החל מ-300 ש"ח.

כאשר מדובר על תקופת השכרה העולה על חודש יש לתאם עם החברה את המחיר אותו תשלמו. המחיר משתנה בהתאם למשך תקופת ההשכרה והביקוש הנוכחי. יש לא מעט אנשים שבוחרים לשכור קרוואן למגורים בסכום כזה או אחר למשך תקופה של מספר חודשים.

למה דווקא קרוואן?

השכרת קרוואן לטיול בישראל הוא לא טיול סטנדרטי, בין אם מדובר על זוג או על משפחה. מדובר על טיול מגבש מאוד, אתם מבשלים

השכרת קרוואן לטיול בישראל הוא לא טיול סטנדרטי, בין אם מדובר על זוג או על משפחה. מדובר על טיול מגבש מאוד, אתם מבשלים ביחד, קמים ביחד באותו החדר, עושים את אותן אטרקציות ולמעשה כל היום אתם אחד עם השני.

ביחד, קמים ביחד באותו החדר, עושים את אותן אטרקציות ולמעשה כל היום אתם אחד עם השני. בדור של היום כשכולנו תקועים מול מסכים זה הזמן שלנו גם להכיר את הארץ הנפלאה שלנו וגם להיות מגובשים יותר בינינו ובין עצמנו. קרוואן מאפשר לנו למצות כמה שיותר דברים בטיול אחד, אנחנו לא צריכים לקום בזמן לארוחת בוקר בבית מלון, ארוחת ערב, אנחנו לא צריכים לחכות לצ'ק אאוט ולסיים את היום שלנו ב-2 בצהריים. אנחנו מסתמכים רק על עצמנו, אנחנו מכינים לנו את האוכל שאנחנו אוהבים, אנחנו בוחרים איך ייראה הלו"ז שלנו לכל יום בטיול וזה הזמן בו כל אחד יכול להביע את עצמו בדרך שלו.

קרוואן מאפשר לכם גם להנות מהלוקיישן החם ביותר. איזה מלון מציע לכם חופשה ממש על שפת הים? בדרך כלל יש לנו כ-5 הליכה עד שאנחנו מגיעים לים, אבל כאשר מדובר על קרוואן ברגע בו אנחנו פותחים את דלת הקרוואן, אנחנו כבר ממש נמצאים על שפת הים ואפילו ברוב המקרים לא נצטרך לשלם עבור המקום הזה, יש לא מעט חופים מתאימים לקרוואנים ללא תשלום בכל אזורי הארץ.

השכרת קרוואן לטיול בישראל – מאיפה מתחילים?

השכרת קרוואן לטיול בישראל כרוכה בתהליך מאוד פשוט, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם חברת ההשכרה. חברת ההשכרה מתאמת לכם קרוואן ייעודי בהתאם לתאריכים בהם בחרתם. אם מדובר על קרוואן נגרר ולא ממונע יש לוודא שהקרוואן מתאים לוו הגרירה שיש לכם ברכב ואם לא יש להתקין אחד בהתאם לתקנות משרד התחבורה. תוכלו לבקש שהקרוואן יחכה לכם בתחילת המסלול, חברות מקצועיות מכינות את הקרוואן בנקודת איסוף לפי בחירת הלקוח וכעת אתם יכולים לצאת לדרך ולהנות מטיול לבחירתכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

אילת

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון