השכרת קרוואן לטיול

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

כולנו חולמים על החופשה המושלמת אבל לא באמת יודעים מה לבחור. בארץ שלנו מגוון האופציות והנופים העומדים לרשותנו הם רבים והפתרון הטוב ביותר כדי למצות את הטיול שלכם עד תום ללא התפשרות הוא על ידי השכרת קרוואן לטיול. קרוואן הוא בית נייד, אתם מקבלים הרבה יתרונות וזה לחלוטין שונה ממה שאתם מכירים בכל הנוגע לנופשים בבתי מלון. אבל מה יותר משתלם לכם, לשכור קרוואן או לנפוש במלון?

בתי מלון או השכרת קרוואן לטיול?

לשתי האפשרויות כאן יש יתרונות וחסרונות, אבל הדרך הטובה ביותר להגיע לבחירה מדויקת היא לפי מה שאתם מחפשים מהטיול הבא. בארץ שלנו מגוון האופציות והנופים העומדים לרשותנו הם רבים והפתרון הטוב ביותר כדי למצות את הטיול שלכם עד תום ללא התפשרות הוא על ידי השכרת קרוואן לטיול. שלכם:

  1. מגוון – בתי מלון מאפשרים לנו לנפוש באופן מצומצם יחסית, אנחנו כבולים למה שנמצא באזור שלנו, לארוחות ערב ובוקר בבתי המלון, צ'ק אין וצ'ק אאוט. מצד שני, השכרת קרוואן לטיול מאפשרת לנו לנפוש בכל אזור בו נרצה, כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא להניע את הקרוואן או את הרכב הגורר ולמקם את הקרוואן שלנו במקום אחר. לכל רוחב הארץ פרוסים חניוני קרוואנים מסודרים וגם לא מסודרים שם נוכל לשהות לפי ראות עינינו. למעשה, היום יש לא מעט מטיילים שבוחרים לשכור קרוואן למשך של שבועיים ומעלה ולעשות מסלול חוצה ארץ.
  2. מחיר – כמה אתם מוכנים להשקיע על הטיול הבא שלכם? בתי מלון ברובם יהיו יקרים יותר מאשר השכרת קרוואן לטיול. בתקופות החגים, שבתות וימי הקיץ המחיר אותו תשלם משפחה עבור נופש במלון יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. מצד שני, בקרוואן אנחנו בתי מלון או השכרת קרוואן לטיול? לשתי האפשרויות כאן יש יתרונות וחסרונות, אבל הדרך הטובה ביותר להגיע לבחירה מדויקת היא לפי מה שאתם מחפשים מהטיול הבא שלכםמשלמים לפי לילה וככל שנבחר לשכור את הקרוואן לזמן ארוך יותר כך המחיר ללילה ירד. בהמשך ריכזנו עבורכם מחירון השכרת קרוואנים מדויק.
  3. עצמאות – כל אחד יכול לראות את זה באופן שונה, חלק יראו את העצמאות בתור חיסרון וחלק אחר יכולים לראות את זה בתור יתרון. כאשר אתם שוכרים קרוואן אתם אחראים לעצמכם להכל, אין מי שיסדר לכם את המיטה בבוקר, אתם מבשלים לעצמכם את האוכל ואתם צריכים לדאוג לנקות אחריכם. מצד שני, בבתי מלון אתם מקבלים את כל מה שציינו, אבל אתם כבולים לשעות של בית המלון, לעמידה בתורים, לאכול לאו דווקא את מה שאתם אוהבים והמון רעש. אם אתם רוצים לייצר לעצמכם חופשה מגבשת ועניינית השכרת קרוואן יכולה להפוך את הטיול שלכם להרבה יותר מעניין.

מחירון השכרת קרוואן לטיול

  • השכרת קרוואן לעד שתי לילות – 650 ש"ח עד 1,000 ש"ח.השכרת קרוואן לטיול מאפשרת לנו לנפוש בכל אזור בו נרצה, כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא להניע את הקרוואן או את הרכב הגורר ולמקם את הקרוואן שלנו במקום אחר.
  • השכרת קרוואן ל-5 עד 6 ימים – 550 ש"ח עד 850 ש"ח.
  • השכרת קרוואן ל-10 עד 12 ימים – 450 ש"ח עד 750 ש"ח.
  • השכרת קרוואן למגורים/לטווח ארוך (חודש ומעלה) – החל מ-300 ש"ח.

המחיר שציינו מתייחסים  למחיר עבור לילה לא כולל עלויות נוספות שכלולות כמו ביטוח, השכרת ציוד, גנרטור ועוד.

המחיר אותו תשלמו עבור ביטוח נע בין 150 ש"ח ועד 200 ש"ח, השכרת גנרטור (לא חובה) תהיה במחיר של כ-100 ש"ח ללילה (המחיר יורד כאשר מדובר על השכרה לטווח ארוך), ציוד מטבח, ישיבה, אינטרנט, מערכות מולטימדיה יהיו בהתאם לתעריף המצוין באתר החברה או מול נציג החברה.

מה משפיע על המחיר?

יש סוגים רבים של קרוואנים המשתנים בהתאם לאיכות שלהם, למערכות החכמות שלהם, קרוואן נגרר או ממונע, גודל הקרוואן (צפיפות) ומקומות לילה. כל אלו משפיעים על המחיר אותו תשלמו לפי לילה על הקרוואן. ככל שתרצו להתפנק יותר כך המחיר יהיה גבוה יותר. עם זאת, עדיין המחירים לא מגיעים למחירי המלונות ברוב המקרים. כמו כן, יש לקחת בחשבון שגם עבור לילה בחניון קרוואנים מסודר אתם צריכים לשלם כ-200 ש"ח ללילה. חשוב לציין, הבחירה היא שלכם ואין חובה לעמוד עם הקרוואן בחניון קרוואנים ייעודי, אלא בכל מקום בו יש הרשאה לכך (חופי ים, חיק הטבע ועוד).

השכרת קרוואן לטיול דרך חברה מקצועית כדי להבטיח שתקבלו את התמורה המלאה עבור מה שאתם משלמים חשוב לבחור בחברה מקצועית להשכרת קרוואנים.

השכרת קרוואן לטיול דרך חברה מקצועית

כדי להבטיח שתקבלו את התמורה המלאה עבור מה שאתם משלמים חשוב לבחור בחברה מקצועית להשכרת קרוואנים. בחברהבהחלט יהיה כדאי לשקול רכישת קרוואן ולא בהכרח קרוואן להשכרה מקצועית תוכלו לקבל ייעוץ לא רק על בחירת הקרוואן עצמו, אלא גם על מסלולים מומלצים, על מקומות בהם מותר לכם לעמוד עם הקרוואן ומקומות שלא מומלץ להיכנס עם הקרוואן (תלוי אם מדובר על קרוואן נגרר או ממונע). בחברה מקצועית תקבלו היצע רחב של קרוואנים לבחירה אך גם חשוב לדעת שחברות מקצועיות הן עם ביקוש גבוה ומומלץ לתאם מראש את תקופת ההשכרה. אפשרות נוספות שחברה מקצועית מציעה היא הזמנה של קרוואן מראש למקום בו תבחרו. אם אתם מעוניינים לנפוש סופ"ש שלם בחוף הים בצפון, רק להביא את הקרוואן ישרוף לכם חצי יום ולכן, חברות מקצועיות מתאמות אתכם את המקום בו תרצו ללון, החברה תעמיד את הקרוואן במקום ותאסוף את הקרוואן בסוף הטיול שלכם.

מחיר לפי עונה

עוד פרמטר שמשפיע על המחיר אותו תשלמו הוא התקופה בשנה בה אתם שוכרים את הקרוואן. מטבע הדברים, ימי הקיץ הם היקרים ביותר ואילו המחירים שגם ציינו. ככל שהביקוש עולה כך גם המחירים. אם אתם אוהבים לנפוש בימי האביב ואפילו החורף אתם תוכלו להנות מירידה משמעותית במחיר עבור אותו מוצר. המחירים יורדים גם בחניוני הקרוואנים הפרוסים ברחבי הארץ.

האם כל אחד יכול לנהוג בקרוואן?

כמעט בכל המקרים רישיון נהיגה רגיל מספיק כדי לנהוג בקרוואן. במקרה בו מדובר על קרוואן כבד במיוחד יידרש רישיון ג', אך זה כמעט ולא קורה. בכל אופן, אפשר תמיד לבדוק מול נציג השירות כדי לוודא שאכן על פי תקנות הגרירה ומשרד התחבורה אין צורך ברישיון מלבד לרישיון סטנדרטי. נציין, אם אתם מעוניינים בקרוואן נגרר אתם צריכים גם להתקין וו גרירה על הרכב שלכם. בחירת וו הגרירה משתנה בהתאם למשקל וגודל הקרוואן ועל פי הוראות יצרן הרכב ניתן לראות האם הרכב שלכם מתאים לגרירה של קרוואן. במקרה בו אין לכם וו גרירה על הרכב תוכלו להתקין במקום וו גרירה מטעם חברת ההשכרה במחירים הסטנדרטיים בשוק (בערך 150 ש"ח להתקנה). את וו הגרירה יש להתקין בחלקו האחורי של הרכב ותמיד חשוב לבדוק גם אם יש לכם וו גרירה שהוא אכן וו גרירה תקני בהתאם לאישור משרד התחבורה.

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

אילת

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון