השכרת קרוואן למשפחה

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

חושבים על החופשה הבאה למשפחה שלכם? הגיע הזמן שתגוונו! אם אתם מחפשים חופשה משפחתית מגבשת הבחירה הנכונה ביותר היא השכרת קרוואן למשפחה ואיתו תוכלו להגיע לכל מקום בארץ, לחנות את הקרוואן במקום מסודר, לישון כולם ביחד באותו מקום בחיק הטבע ולהנות מפעילויות משפחתיות שיש בחניוני הקרוואנים הפרוסים בארץ. בחופשה מסוג זה תהנו משני יתרונות, הראשון הוא כמובן הגיבוש המשפחתי והשני הוא חופשה נוחה לכל כיס.

יתרונות של השכרת קרוואן למשפחה

כדי לדעת אם באמת השכרת קרוואן למשפחה היא הבחירה הנכונה שלכם לחופשה הבאה ריכזנו את כל היתרונות שיש בהשכרת קרוואןאם אתם מחפשים חופשה משפחתית מגבשת הבחירה הנכונה ביותר היא השכרת קרוואן למשפחה ואיתו תוכלו להגיע לכל מקום בארץ לחופשה משפחתית:

  1. טבע – בעוד שהילדים שלנו (ולעיתים גם אנחנו) תקועים כל היום מול מסכים, הגיע הזמן לבילוי בחיק הטבע. השכרת קרוואן למשפחה בימי האביב והקיץ מאפשרים לכם לחנות את הקרוואן שלכם ממש בחיק הטבע, הנוף שלכם יכול להיות פרדסים וגם יכול להיות חוף הים עצמו. בחניוני קרוואנים מסודרים גם תוכלו לקבל מקלחות חמות, פעילויות לילדים, מתנפחים, אטרקציות ימיות ועוד.
  2. זמינות – קרוואן מאפשר לכם לקבוע את הלו"ז של עצמכם. תוכלו לבחור לנפוש בכל מקום בארץ, מהצפון ועד לדרום. אתם לא מחויבים לאף אדם, אין לכם תלות בהזמנת חדרים בדומה לבתי מלון, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לתאם עם חברת ההשכרה את המקום בו הקרוואן יחכה לכם או שתאספו באופן עצמאי את הקרוואן. כמו כן, בנוגע ליעד בו אתם תבלו עם הקרוואן, הבחירה היא לגמרי שלכם.
  3. בית נייד – חופשה משפחתית עם קרוואן מאפשרת לכם להרגיש בבית בכל עת, רק במקום אחר. אתם מבשלים לעצמכם ביחד עםכדי לדעת אם באמת השכרת קרוואן למשפחה היא הבחירה הנכונה שלכם לחופשה הבאה ריכזנו את כל היתרונות שיש בהשכרת קרוואן  לחופשה משפחתית הילדים, אתם ישנים באותו חדר, יש לכם מזגן בקרוואן ואם תרצו גם תקבלו מערכת מולטימדיה כדי להעביר את הנסיעות. אין צורך בלוגיסטיקה, אין צורך בלארוז את המזוודות בכל פעם, אם שכחתם משהו בקרוואן הוא תמיד נמצא בקרבת מקום.
  4. מחיר – מחירי המלונות בארץ מתייקרים מדי שנה, כל כך מתייקרים שעדיף כבר לנפוש בחו"ל. אם אתם מחפשים חופשה בארץ במחיר שפוי הבחירה ביד שלכם – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשכור קרוואן ואז שום נתון של מיקום לא משפיע על המחיר אותו תשלמו. חופשה משפחתית במלונות המוכרים בדרום הארץ למשך שבוע יכולים להגיע למחירים של 20,000 ש"ח למשפחה בחגים ובקיץ. במקום זה, תוכלו לשכור קרוואן במחיר הגון ונוח לכל משפחה.

כמה עולה לשכור קרוואן לחופשה משפחתית?

מחירי השכרת קרוואן למשפחה תלויים בכמה דברים: תקופת השכרה, סוג הקרוואן ושירות.מחירי השכרת קרוואן למשפחה תלויים בכמה דברים: תקופת השכרה, סוג הקרוואן ושירות.   תקופת השכרה - מחירי השכרת קרוואן לעד 2 לילות עבור משפחה ינועו בין

  •  תקופת השכרה – מחירי השכרת קרוואן לעד 2 לילות עבור משפחה ינועו בין 800 ש"ח ועד 1,000 ש"ח ללילה. ככל שהתקופה תהיה ארוכה יותר כך המחיר ללילה יהיה נמוך יותר. לדוגמה, מחירי השכרת קרוואן למשפחה עבור תקופה של 5-6 ימים יהיו 550 ש"ח עד 750 ש"ח ללילה.
  • סוג הקרוואן – מלבד לאבזור הקרוואן מבפנים ונוחות הקרוואן יש עוד נתון עליו אנחנו נרצה להסתכל: האם הקרוואן נגרר או ממונע. המחירים של קרוואן ממונע יהיו יקרים יותר, אך יכולים גם לאפשר לכם נוחות וחיסכון בהוצאת הרכב האישי שלכם. מצד שני, קרוואן נגרר מאפשר לכם לחנות את הקרוואן בכל מקום בו תרצו ולהתנייד עם הרכב האישי שלכם לטובת מסלולים בקרבת מקום, קניות לקרוואן, בילוי משפחתי ועוד.
  • שירות – השירות מתחלק למספר דברים שמשפיעים על המחיר אותו תשלמו. השירות הקרוואן הוא תיאום מול חברת ההשכרה היכן הקרוואן יהיה כשתגיעו. זאת אומרת, אתם יכולים לתאם עם חברת ההשכרה שאתם מעוניינים שהקרוואן יחכה לכם באחד מחופי הים שם ניתן להעמיד קרוואנים וכמו כן, החברה בסוף תקופת ההשכרה תיקח חזרה את הקרוואן. שירותים נוספים כוללים תוספת של ציוד, החל ממערכות מולטימדיה ועד למטבחון מאובזר לחלוטין.

טיול בכל רחבי הארץ

אחד היתרונות שיש בהשכרת קרוואן הוא שאתם יכולים להתנייד לאן שאתם רוצים ללא שום הגבלה. אם אתם מעוניינים בחופשה משפחתית ארוכה של תקופה מעל שבועיים אתם יכולים לתכנן לעצמכם טיול עם קרוואן בכל רחבי הארץ. בחו"ל המנהג לטיול קרוואנים מחוף לחוף הוא יותר נפוץ, אך עם השנים אנחנו רואים יותר משפחות, חברים וזוגות בארץ שבוחרים לעשות טיול קרוואנים ארוך בארץ. כאן אתם צריכים להיות יותר מאורגנים ולדעת היכן הנקודה הבאה שלכם, מה אתם לא רוצים לפספס ולהצטייד נכון עם אוכל ונוחות הקרוואן.

עלויות נוספות

חשוב לקחת בחשבון את כל העלויות של הטיול, אבל נגלה לכם סוד, תמיד יהיו עוד תוספות למחיר. העלויות הנוספות הקשורות בהשכרתחשוב לקחת בחשבון את כל העלויות של הטיול, אבל נגלה לכם סוד, תמיד יהיו עוד תוספות למחיר. העלויות הנוספות הקשורות בהשכרת  הקרוואן הקרוואן הן: ביטוח קרוואן, אבזור הקרוואן וחניונים מסודרים. ביטוח הקרוואן יהיה במחיר של כ-180 ש"ח עד 200 ש"ח לכל התקופה. המחיר אותו תשלמו עבור אבזור הקרוואן מאוד תלוי בכם, תוכלו לשכור גנרטור במחיר של 100 ש"ח ללילה או להסתמך בימי הקיץ על קרוואנים עם גג סולארי (לא תמיד כדאי להסתמך על זה). מבעד לכך, אם תרצו פינת ישיבה לקרוואן, ציוד למנגל, מטבח מאובזר, אינטרנט, מערכת מולטימדיה וכד', תצטרכו לשלם תוספת עבור ההשכרה.

בכל הנוגע לחניונים מסודרים, כאן זאת הבחירה שלכם לחלוטין. משפחות, זוגות וקבוצות חברים רבות בוחרות שלא להעמיד את הקרוואן שלהן בחניון מסודר. יש היום הרבה חופים בארץ שלא מחייבים אתכם לשלם עבור כניסה וזה מוזיל משמעותית את המחיר לכל תקופת החופשה. מצד שני, אם אתם מחפשים פעילויות משפחתיות, מקום מסודר עם צרכנייה, מקלחות חמות, מקום בו תוכלו לרוקן את כל הפסולת שנוצרה בקרוואן, להנות מחשמל ומערכת מים זמינה, תצטרכו לשלם לחניון קרוואנים לפי לילה. המחירים נעים בין 150 ש"ח ועד 250 ש"ח בתקופות מבוקשות.

מסלולים

כשאתם מתכננים את החופשה המשפחתית הבאה שלכם חשוב גם להכין מסלול מתאים לכל המשפחה. השכרת קרוואן למשפחה מאפשרת לכם לבחור את אורך החופשה ואת המיקום שלה. יש היום המון מסלולים מרתקים בארץ, החל ממסלולים חלומיים במשך 14 יום (מסלול חוצה מדינה מדן ועד אילת), מסלולים בצפון הארץ (אכזיב עד גליל עליון), מסלול בדרום הארץ בפארק אשכול ועוד. היתרון הגדול הוא שאתם לא חייבים להסתמך על מסלולים קיימים, אלא ליצור מסלול משלכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

אילת

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון