השכרת קרוואן מחיר

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

עבור השכרת קרוואן מחיר הנקבע על פי הדברים הבאים: גודל הקרוואן, תקופת השכרה, ביקוש, ציוד נלווה וביטוח. מלבד לכך, יהיה עליכם אם תרצו לשכור גם גנרטור ולתאם מול חניוני קרוואנים מוסדרים אפשרות לינה במקום בתשלום שנע בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח ללילה. עם זאת, למרות כל ההוצאות עדיין המחירים יהיו נמוכים יותר מחופשה במלון והאפשרויות העומדות בפניכם הן הרבה יותר מגוונות. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על השכרת קראוון מחיר, בחירת קרוואן בצורה נכונה, בחירת חברה מקצועית ואיך להפוך את הטיול שלכם לחוויה משמעותית ומגבשת.

השכרת קרוואן מחיר – למה דווקא קרוואן?

אפשרויות – היתרון הגדול שיש לקרוואן על פני מלונות וצימרים הוא שאתם תלויים אך ורק בעצמכם. אתם לא צריכים לפנות את החדרעבור השכרת קרוואן מחיר הנקבע על פי הדברים הבאים: גודל הקרוואן, תקופת השכרה, ביקוש, ציוד נלווה וביטוח. מלבד לכך, יהיה עליכם אם תרצו לשכור גם גנרטור ולתאם מול חניוני קרוואנים ביום האחרון ב-12 בצהריים, אתם לא צריכים להתאים את הלו"ז שלכם בהתאם לארוחות המלון ולהמתין בתור כדי להיכנס לבריכה. הקרוואן מאפשר לכם לבחור בדיוק איפה אתם רוצים לנפוש באותו מחיר בכל הארץ, אפילו על שפת הים. אתם יכולים לנוע בחופשיות מדרום הארץ ועד לצפון, לאסוף חוויות רבות וכל זה בזמן שהבית שלכם (הקרוואן) ממש לידכם.

מחיר – היתרון של קרוואן על פני נופשים אחרים הוא המחיר. אתם מקבלים תמורה הרבה יותר גדולה עבור מחיר נמוך מאשר האפשרויות האחרות. כן, אתם פחות מתפנקים, אין מי שיכין לכם ארוחות, אין מי שיסדר לכם את המיטה אבל עדיין אתם מקבלים את החופשה המושלמת במחיר הגיוני לכל כיס.

גיבוש – הקרוואן סוגר אתכם בתוך עצמכם, בין אם זה עם בן או בת הזוג, משפחה או חברים. זה הזמן שלכם להתנתק ממסכים ולהיות בחיק הטבע עם האנשים שאתם הכי אוהבים. קרוואן הוא משהו אישי שבהחלט הופך את החופשה שלכם להרבה יותר מגבשת.

השכרת קרוואן מחיר לפי תקופת השכרה

המחיר נקבע לפי משך זמן ההשכרה. זאת אומרת, ככל שתשכרו את הקרוואן ליותר ימים כך המחיר ליום יהיה נמוך יותר. הבחירותהשכרת קרוואן מחיר לפי תקופת השכרה המחיר נקבע לפי משך זמן ההשכרה. זאת אומרת, ככל שתשכרו את הקרוואן ליותר ימים כך המחיר ליום יהיה נמוך יותר הנפוצות הן: השכרה לסופ"ש, השכרה לשבוע, השכרה לשבועיים, השכרה לחודש והשכרה למטרות מגורים.

  • השכרה לסופ"ש (יומיים) – המחיר נע בין 650 ש"ח ועד 1,000 ש"ח ליום.
  • השכרה לשבוע (5-6 ימים) – המחיר נע בין 550 ש"ח ועד 850 ש"ח ליום.
  • השכרה לשבועיים (10-14 ימים) – המחיר נע בין 450 ש"ח ועד 650 ש"ח ליום.
  • השכרה לחודש – המחיר נע בין 350 ש"ח ועד 600 ש"ח ליום.
  • השכרת למטרות מגורים – כדי לקבל מחיר עבור השכרה למטרות מגורים יש לתאם את תקופת ההשכרה המדויקת מול חברת השכרת הקרוואנים ובהתאם לביקוש/תאריך תקבלו מחיר מדויק לכל תקופת ההשכרה. המחירים יכולים להיות החל מ-200 ש"ח, אך זה נתון לשינוי.

השכרת קרוואן מחיר תוספות

מלבד להשכרת הקרוואן עצמו יהיו עוד מספר דברים שייתכן ותרצו להוסיף לעסקה, לחלק מהדברים אתם מחויבים כמו ביטוח. המחירהשכרת קרוואן מחיר תוספות מלבד להשכרת הקרוואן עצמו יהיו עוד מספר דברים שייתכן ותרצו להוסיף לעסקה, לחלק מהדברים אתם מחויבים כמו ביטוח. אותו תשלמו עבור ביטוח יהיה כ-150 ש"ח באופן חד פעמי. כאשר מדובר על שכירות של יומיים לעיתים זה כלול במחיר, אך יש לבדוק זאת מול החברה. מלבד לכך, השכרה של גנרטור היא חיונית מאוד, אך יש נופשים שיש ברשותם כבר גנרטור. המחיר עבור השכרת גנרטור הינו כ-100 ש"ח ללילה, גם כאן ככל שתקופת ההשכרה ארוכה יותר כך המחיר יורד. אם תרצו לשכור ציוד ייעודי לקרוואן כמו פינת ישיבה, אבזור מטבחון שלם, אינטרנט ועוד תצטרכו להוסיף עוד סכום מזערי לעסקה.

השכרת קרוואן מחיר בהתאם לביקוש

עבור השכרת קרוואן מחיר שעשוי להשתנות באופן משמעותי בהתאם לתקופה בה אתם בוחרים לנפוש. בדומה לבתי מלון וצימרים, גם מחירי השכרת הקרוואנים עולים בתקופות החמות, בעיקר בתקופת הקיץ והחגים. ככל שתתאמו מוקדם יותר מול חברת ההשכרה את התקופה בה תרצו לשכור קרוואן, כך המחיר יהיה נמוך יותר. למרות שהמחירים יקרים בתקופת הקיץ והחגים, עדיין יש לא מעט מסלולים המתאימים לתקופות החורף ומשפרים את הטיול שלכם פי כמה וכמה. בארץ שלנו החורף הוא לא משהו קיצוני שמונע מאיתנו לצאת מהבית לנפוש ולכן, אם אתם רוצים לקבל מחירים משתלמים כדאי לכם לשקול חופשה עם קרוואן בתקופת הסתיו והחורף.

חניוני קרוואנים

יש עשרות חניונים המיועדים לקרוואנים בפריסה ארצית. בחניונים אלו תוכלו להתחבר לנקודות חשמל ומים, להנות ממקלחות חמות,

עבור השכרת קרוואן מחיר שעשוי להשתנות באופן משמעותי בהתאם לתקופה בה אתם בוחרים לנפוש. בדומה לבתי מלון וצימרים, גם מחירי השכרת הקרוואנים עולים בתקופות החמות, בעיקר בתקופת הקיץ והחגים.

שירותים, צרכנייה ואפילו פעילויות לילדים. המחיר אותו תשלמו עבור יום בחניונים אלו נע בין 150 ש"ח ועד 250 ש"ח, תלוי בחניון עצמו ותלוי בביקוש. יש לבדוק היטב מה החניון מציע לכם, לא כל החניונים מציעים חיבור לחשמל או פעילות לילדים. עבור שומרי המסורת יש חניונים באזור הכנרת שמתאימים לשומרי שבת. אבל אתם לא תלויים בחניונים אלו, אתם רשאים גם להחנות את הקרוואן במקומות אחרים ברחבי הארץ, גם ממש מול הים ללא תשלום. היתרון שיש לחניונים הוא שאתם יכולים לשמור מקום ולא להסתמך על המזל, אך מניסיון תמיד אפשר למצוא מקום גם ללא תשלום.

למי פונים?

כדי לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה אתם צריכים לפנות לחברה מקצועית שיכולה להציע לכם מגוון רחב של אפשרויות בחירה, קרוואנים נגררים, ממונעים, קרוואנים עם ציוד חכם, קרוואנים לכל המשפחה ועוד. הפנייה לחברה מקצועית יכולה לעזור לכם גם לתכנן את הטיול שלכם, לדעת איפה תוכלו להעמיד את הקרוואן כאשר אתם רוצים להתכונן ללילה, האם אתם רשאים לנהוג בקרוואן נגרר או לא ועוד. מוטב לציין, קרוואן נגרר מתאים כמעט תמיד לרישיון נהיגה סטנדרטי. כאשר מדובר על קרוואן כבר במיוחד יידרש רישיון צד ג.

כאשר אתם בוחרים בקרוואן נגרר יש לוודא שהרכב שלכם הוא רכב מתאים לגרירה ושיש לכם וו גרירה העומד בתקן. אם אין לכם וו גרירה בכלל תוכלו להתקין אחד בתשלום חד פעמי דרך חברת ההשכרה במחיר של כ-150 ש"ח. אם אתם לא מתכננים להזיז את הקרוואן אתם יכולים לתאם נקודת איסוף מראש עם חברת ההשכרה והיא תעמיד את הקרוואן בשבילכם במקום המתאים וגם תגיע לאסוף אותו בסוף החופשה שלכם. עכשיו כשהקיץ כבר ממש קרוב אלינו זה הזמן הנכון ביותר להתחיל לתכנן את החופשה הבאה שלכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

אילת

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון