השכרת קרוואן

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

 אתם והחברים רוצים לצאת לחופשה מיוחדת יותר ושונה מכל חופשה שהייתם בה עד עכשיו? בא לכם לצאת לנופש ולהגיע לכל נקודה בארץ בה תרצו להיות?

אם אתם מחפשים חופשה מיוחדת ויוצאת דופן ברחבי ישראל, בתנאים של בית, אין ספק כי טיול קראוונים הוא התשובה בשבילכם. בטיול קרוואנים את מחליטים לאיזה נוף תתעוררו כל בוקר ובאיזה נקודות תבקרו בכל יום בטיול שלכם.

מה מיוחד כל כך בחופשה עם קרוואנים?

לכל חופשה יש את הקסם שלה ואת הייחודיות שלה. המאפיינים של בית מלון ושל צימר הם שונים לחלוטין. כיום, יותר ויותר קבוצות יוצאים לחופשות עם קרוואנים. חופשות קרוואנים הן ללא ספק סגנון יוצא דופן לחופשה. חופשה עם קרוואנים מתאימה בעיקר לאנשים שאוהבים טבע ומעוניינים להכיר אותו מקרוב.

באמצעות הקרוואן ניתן לשהות בכל אזור שרק תרצו בארץ.

נושאים שחשוב לבדוק בהשכרת קרוואן  ישנם מספר קריטריונים חשובים במיוחד עליהם יש לעבור לפני שמחליטים להשכיר קרוואן.

נושאים שחשוב לבדוק בהשכרת קרוואן

ישנם מספר קריטריונים חשובים במיוחד עליהם יש לעבור לפני שמחליטים להשכיר קרוואן. כעת נציג בפניכם חלק מן הקריטריונים הללו:

  • בחירת הגודל של הקרוואן – אם יצא לכם לערוך חיפוש ברשת על קרוואנים בעבר, ודאי שמתם לב כי יש מגוון רחב של קרוואנים, כל קראוון הוא בגודל שונה ומיועד למטרה אחרת.

אם בחרתם לגרור את הקרוואן בכוחות עצמכם, עליכם לוודא כי הרכב איתו תצאו לטיול יכול לגרור את הקרוואן שבחרתם להשכיר. הדבר הראשון שיש לבדוק הוא האם מותקן וו גרירה, במידה וקיים וו גרירה חשוב לבדוק מה כושר הגרירה שלו. קרוואנים המתאימים לעד ארבע נפשות ברוב המקרים יתאימו לגרירה על ידי רכב פרטי רגיל. קרוואנים המתאימים לעד 7 נפשות יצריכו שימוש ברכב גדול יותר לגרירה.

עליכם לוודא כי לכל אחד משוהי הקרוואן תהיה פרטיות בלינה שלו, כמו כן חשוב לבדוק האם יהיה מספיק מקום לכל הנפשות השוהות בקרוואן במהלך היום או שמא הקרוואן עלול להיות צפוף מידי.

כשמשכירים קרוואן, אם בחרתם לגרור את הקרוואן בכוחות עצמכם, עליכם לוודא כי הרכב איתו תצאו לטיול יכול לגרור את הקרוואן שבחרתם להשכיר.

אלו נושאים שחשוב מאוד לעבור עליהם מכיוון שמטרת הטיול בקרוואן היא לבלות ביחד אך גם להוביל לכך שלכל שוהה תהיה את הפינה האישית שלו בה הוא יכול להיות בכל רגע שהוא רק ירצה.

  • מטבחון ומקום מתאים לאכילה – לא משנה באיזה מסגרת יצאתם לטיול קרוואנים, חשוב לבדוק האם קיים מספיק מקום בקרוואן כדי להכין ארוחות משותפות. האם הקרוואן מכיל את כל החפצים שאתם צריכים, האם פינת האוכל גדולה מספיק כדי להכיל את כל שוהי הקרוואן.

במידה ומטרת הקרוואן היא לינה בלבד ואתם מעדיפים להכין ארוחות מחוץ לקרוואן או לאכול מחוץ לקרוואן, מטבחון קטן ופשוט הנמצא בכל קרוואן יספיק לכם.

  • בדיקה חיצונית ופנימית לקרוואן – ערכו בדיקה חיצונית ופנימית לקרוואן ובדקו האם קיימות שריטות, מכות או כל סוג אחר של נזק שיכולים להאשים אתכם בו. אנו ממליצים לכם לתעד הכל בוידאו ולשמור זאת עד לסיום הטיול שלכם. שמרו זאת אפילו למשך מספר חודשים אחרי הטיול כדי להיות בטוחים שלא תקבלו תביעה מפתיעה מחברת ההשכרה.
  • תוספות חשובות לקרוואן – במרבית הקרוואנים קיימים שירותים ומקלחון. במידה ואתם זוג שיוצא לטיול, מקלחון קטן יספיק לכם, אך אם אתם קבוצה גדולה שיוצאת לטיול ארוך, אנו ממליצים לכם לבחור בקרוואן הכולל מקלחת חיצונית.

נוסף על כך, בחלק מן חברות ההשכרה תוכלו לקבל ציוד משלים שישמש אתכם למגוון צרכים במהלך הטיול שלכם ויחסוך מכם הוצאות מיותרות במהלך הטיול. לדוגמא: ציליה, מנגל, שולחן מתקפל, כסאות מתקפלים ועוד.

בעת השכרת קרוואן, ערכו בדיקה חיצונית ופנימית לקרוואן ובדקו האם קיימות שריטות, מכות או כל סוג אחר של נזק שיכולים להאשים אתכם בו.

טעויות נפוצות בהשכרת קרוואנים

הזמנת קרוואן בגודל לא מתאים – בדרך כלל טעות זו מתגלה רק כאשר יוצאים לדרך. במידה והזמנתם קרוואן גדול מידי אתם תשלמו מחיר יקר יותר בלי שום סיבה, במידה והזמנתם קרוואן קטן מדי כנראה שתסבלו מצפיפות במהלך הטיול שלכם.

כדי למנוע זאת אנו ממליצים לכם להתייעץ עם חברה להשכרת קרוואנים ולהסביר לה בדיוק מה הרצונות שלכם, כמה נפשות תהיו ומה הגילאים של כל מי שיוצא לטיול.

הזמנת קרוואן בלי לתכנן מסלול מראש – במידה ולא תתכננו את מסלול הטיול שלכם מראש, תוכלו לגלות במהלך הטיול שהיה עדיף להתחיל את הטיול מנקודה אחרת או שהיה עדיף לאסוף את הקרוואן מנקודה אחרת. כדי למנוע זאת, לפני שאתם משכירים את הקרוואן תכננו מסלול מראש, כך תדעו בדיוק איפה אתם מתחילים את הטיול, איפה אתם מסיימים את הטיול ומאיפה הכי כדאי לאסוף את הקרוואן.

אנו ממליצים לכם להתייעץ עם חברה להשכרת קרוואנים ולהסביר לה בדיוק מה הרצונות שלכם, כמה נפשות תהיו ומה הגילאים של כל מי שיוצא לטיול.

חוסר התייחסות לאותיות הקטנות – ברגע שתקבלו את הקרוואן יהיה עליכם לחתום על חוזה שכירות עם החברה ממנה אתם משכירים את הקרוואן. מדובר בחוזה מחייב למשך כל תקופת ההשכרה של הקרוואן. בחלק מן המקרים, החוזה כולל בתוכו איסורים מסוימים והגבלות מסוימות שחשוב מאוד לדעת עליהן מראש. למשל, קיימים כבישים מסוימים בהם חל איסור לנסוע עם קרוואן בגודל מסוים.

במקרה הטוב, תצטרכו לשנות חלק מן המסלול שלכם. במקרה הרע, תקבלו קנסות ותוציאו כסף מיותר.

כדי להימנע מכך, אנו ממליצים לכם לקרוא על התנאים וההגבלות של חברות ההשכרה באתרי האינטרנט שלהם. התייחסו במיוחד לנושאים הבאים: ביטוחים, הגבלות תנועה, דרכים בהן אסור לנסוע עם קרוואנים ועוד.

לפני שאתם חותמים על חוזה השכירות וודאו כי עברתם היטב על כל הפרטים וכי הכל ברור לכם.

טיפ חשוב – במידה ומדובר בפעם הראשונה שאתם יוצאים לטיול קרוואנים, בחרו בלילה הראשון מיקום קרוב למקום בו השכרתם את הקרוואן. כך אם יקרה מצב בו תמצאו תקלה כלשהי בקרוואן במהלך הלילה, תוכלו לגשת חזרה אל המקום בו השכרתם את הקרוואן ולטפל בבעיה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!