השכרת קרוואנים

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

בעזרת השכרת קרוואנים אנחנו יכולים לארגן את הטיול המושלם, בלי שום תלות בהזמנת חדרי שינה, מיקומים, הוצאות נוספות. השכרת קרוואנים הוא דבר נפוץ בחו"ל, יש מטיילים רבים שעושים טיולים ברחב רחבי ארה"ב ואוסטרליה באמצעות קראוון. כמו כן, גם בארץ השכרת קרוואנים הפכה להיות דבר מבוקש, יש מקומות חניה מסודרים עם חשמל, מים וכל זה לעיתים אף בחינם. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מארגנים את הטיול הבא שלכם.

מה זה קרוואן?

יש סוגים שונים של קרוואנים. קראוון הוא סוג רכב אשר משמש אותנו גם לנסיעה וגם ללינה – מעין בית נייד. ברוב הקרוואנים אנחנו נמצא לא רק מקומות לינה, אלא גם מטבח מסודר, שירותים, ריהוט, טלוויזיות ועוד. שני הסוגים העיקריים של קרוואנים יהיו קרוואנים נגררים או קרוואנים עצמאיים (אוטוקרוואן). כמו כן, ישנם סוגים אחרים של קרוואנים, כאלה אשר מיועדים למטרות עסקיות כמו ימי צילום, כאלה המיועדים למבנים סטטיים ועוד. סדר גודל הקרוואן משתנה בהתאם לבחירה שלכם, ההבדל הוא במספר מקומות השינה בקרוואן. בדרך כלל נוכל למצוא קרוואנים מרווחים עם 2 מקומות לינה עד 8 ויותר. יש קרוואנים שהם קטנים יחסית, אבל עדיין יש להם כ-4 מקומות לינה באמצעות מיטות קומותיים או מיטות נפתחות. המטרה היא לנצל את השטח הפנימי של הקרוואן בהתאם לצורך שלכם וזמן השהות שלכם בקרוואן.

בעזרת השכרת קרוואנים אנחנו יכולים לארגן את הטיול המושלם, בלי שום תלות בהזמנת חדרי שינה, מיקומים, הוצאות נוספות.

אז איך מתחילים?

הגעתם להחלטה שהפעם אתם לא מתכוונים להוציא כסף על בתי מלון ומעדיפים לשכור קרוואן? מעולה! כיום בארץ יש לנו מספר חברות אשר מציעות שירותי השכרת קרוואנים. נאמר, התחום אינו מפותח כפי שהוא בחו"ל, אבל בכל שנה אנחנו רואים את ההתקדמות המהירה לעבר המטרה. ניתן לשכור קרוואן דרך אנשים פרטיים או חברות, כמובן שיהיה לכם יותר משתלם לשכור מחברה וכמו כן, היקף השירות יהיה רחב יותר לכל מקרה של תקלה. בין אם מדובר על משכיר פרטי ובין אם מדובר על חברה מקצועית, חשוב להכיר את החברה ולהבין מהו המוניטין של החברה וסדר גודל השירות.

השכרת קרוואנים הוא דבר נפוץ בחו"ל, יש מטיילים רבים שעושים טיולים ברחב רחבי ארה"ב ואוסטרליה באמצעות קראוון.

יש לנו שני סוגים של השכרת קרוואנים. הדרך הראשונה היא לצורך טיול, אנחנו מגיעים אל החברה, מצלמים היטב את הקרוואן מבפנים ומבחוץ (כדי להחזיר אותו כמו שקיבלנו ללא שום הפתעות), חותמים על המסמכים הרלוונטים ומתחילים בנסיעה – בדיוק כמו השכרת רכב. מוטב לציין, אם אתם בוחרים קרוואן נגרר אתם צריכים לוודא שיש לכם וו גרירה לרכב. הדרך השניה לשכור קרוואן היא על ידי תיאום עם החברה המקצועית היכן אתם רוצים שהקרוואן יהיה ממוקם. בדרך כלל מדובר על קרוואנים סטטיים יותר, הקרוואן מגיע לחוף כלשהו בהתאם למה שסיכמתם ואתם מגיעים עם הרכב שלכם. בדרך הזאת אתם יכולים לשהות בחוף עם אפשרויות מיזוג, מטבח ומקום לינה. יש היום הרבה חופים שהם חופים ללא עלות, זאת אומרת שלא יהיה לכם חיבור לחשמל ומים. הדרך הפשוטה להתמודד עם חוסר בחשמל היא באמצעות השכרת גנרטור המתאים להספק הקרוואן. יש היום חברות השכרת קרוואנים אשר מציעות גם השכרת גנרטורים.

אם אתם רוצים תנאים יותר טובים של חופים עם חשמל ומים וכל יתר התשתיות (פינוי שפכים), אתם צריכים לתאם מראש ולוודא שיש מקום באותו חוף. המחיר אותו תשלמו עבור כניסה לאזור זה בדרך כלל נע בין 70 ש"ח ללילה ועד 200 ש"ח.

גם בארץ השכרת קרוואנים הפכה להיות דבר מבוקש, יש מקומות חניה מסודרים עם חשמל, מים וכל זה לעיתים אף בחינם.

מקומות מומלצים

גולת הכותרת תהיה בחוף כנרת. כנרת היא אחד מהאזורים הפופולריים ביותר לנופשים, אך יש חופים יותר שקטים המיועדים בעיקר למי שבא עם קרוואנים. ניתן להגיע באופן עצמאי לחוף או לבקש מחברת הקרוואנים שתביא את הקרוואן לחוף. אם אתם מגיעים עם קרוואן נגרר, אתם תוכלו לקחת את הרכב שלכם לטיולים באזור והקרוואן שומר לכם את המקום בחוף. באזור כנרת תוכלו למצוא כמה חניונים: חניון ירדם, חוף דוגה, חוף האון ועוד. אנחנו אישית אוהבים את הצפון לטיולי קרוואנים, בעיקר בגלל שהצפון יותר מתאים לטיולים מסוג זה. הצפון נוח בכל ימות השנה, ניתן להחנות את הקרוואן בחניונים מתאימים (חוף אכזיב, עין זיוון, נוף פקיעין ועוד), או לעצור את הרכב בשדה פתוח.

גם הדרום מתאים להשכרת קרוואנים, ים המלח ואילת הם מקומות מופלאים לשכור בהם קרוואן ולחסוך הרבה מאוד כסף. באילת ניתן למצוא באזור חוות הגמלים חניה לקרוואנים, יש גם בפארק תמנע. אזור הדרום הוא יפהפה, הנוף הטבעי מדהים והגישה לקרוואנים מאוד נוחה.

יש לנו שני סוגים של השכרת קרוואנים. הדרך הראשונה היא לצורך טיול, אנחנו מגיעים אל החברה, מצלמים היטב את הקרוואן מבפנים ומבחוץ

כמה זה עולה?

המחיר אותו נשלם עבור השכרת קרוואנים משתנה בהתאם לשני פרמטרים, האחד הוא סוג הקרוואן אותו אתם בוחרים והשני הוא תקופת ההשכרה. מטבע הדברים, בדיוק כמו מלונות גם מחירי הקרוואנים עולים כאשר יש ביקוש באזורי הקיץ. הזמנה מוקדמת מראש יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף. המחיר אותו נשלם עבור אוטוקרוואן יהיה גבוה יותר מאשר קרוואן נגרר. במקרה בו אין לכם וו גרירה, תוכלו להתקין במקום וו גרירה, מה שמוסיף לנו עוד כ-200 ש"ח לתשלום הכללי. המחיר משתנה בהתאם ליוקרה שיש לאותו קרוואן, האם בחרתם קרוואן עם טלוויזיה, מטבח מאובזר, סלון או רק קרוואן המיועד ללינה. מחיר השכרת קרוואן (עד 750 ק"ג) ינוע בין 460 ש"ח ועד 850 ש"ח בהתאם לתקופת העומס. המחיר אותו תשלמו עבור קרוואן המיועד לעד 5 נפשות יכול להגיע לכ-900 ש"ח ליום, בתקופות העומס המחיר יכול להגיע לכ-1,100 ש"ח ואילו בתקופות אחרות המחיר יכול לרדת לכ-600 ש"ח. המחיר עבור קרוואן מאובזר של עד 8 נפשות יכול להגיע עד 1,350 ש"ח בתקופות העמוסות ובתקופות לא עמוסות יכול להגיע ל-700 ש"ח. יש לציין כי המחיר מושפע גם בהתאם לחברה אליה פניתם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!