מחירון השכרת קרוואנים

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

נופש משפחתי בארץ יכול להיות פעילות נהדרת ומהנה לכל המשפחה, במיוחד אם יודעים כיצד לתכנן טיול מוצלח שיתאים לכל ההעדפות של המשפחה. נופש שגרתי בארץ כולל לרוב שהייה ובילוי באחד מבתי המלון בארץ, וכדי שתוכלו לצאת מהשגרה ולתכנן טיול משפחתי ייחודי ושונה ממה שהייתם רגילים – כדאי שתכירו את האפשרות לצאת לטיול חווייתי באזורים שונים בארץ באמצעות קרוואן איכותי.

טיול עם קרוואן יאפשר לכם להגיע למגוון מקומות ואזורים בארץ בהם תרצו לטייל, כאשר במהלך היום רכב הקרוואן משמש אתכם לנסיעה מנקודה לנקודה, ואילו במהלך הלילה הקרוואן ישמש את כל בני המשפחה למקום נעים ונוח לישון בו.

אם תהיתם כיצד אפשר לתכנן טיול כזה וכזה זה צפוי לעלות לכם, ריכזנו במאמר הנוכחי את כל הפרטים שכדאי לדעת על טיול קרוואנים בארץ, וכן מחירון השכרת קרוואנים שייתן לכם טווח מחירים רלוונטי.

השכרת קרוואנים – צאו לחופשה לא שגרתית בארץריכזנו במאמר הנוכחי את כל הפרטים שכדאי לדעת על טיול קרוואנים בארץ, וכן מחירון השכרת קרוואנים שייתן לכם טווח מחירים רלוונטי.

השכרת קרוואנים הפכה להיות אטרקציה מבוקשת ואהובה על הרבה ישראלים, במיוחד בתקופה של הקורונה כשהשמיים היו סגורים וכולם ניצלו את ההזדמנות לצאת ולחקור את הארץ היפה והקטנה שלנו. כמובן שטיולי קרוואנים נפוצים ופופולריים באזורים שונים ברחבי העולם, אך גם בארץ אפשרות הטיול הזו קיימת למשפחות, זוגות וקבוצות שלא רוצים להרחיק כדי לחוות טיול כזה.

אם תמיד התרגלתם לסגור חופשה כשמקום השהות/לינה היה הדבר המרכזי שהייתם בוחרים, עם טיולי קרוואנים אינכם צריכים לחפש ולהתלבט בנוגע למקום בו תשהו, כיוון שהקרוואן יספק לכם את כל מה שאתם צריכים לטיול לא שגרתי – גם כלי תחבורה מרווח לנסוע איתו, וגם מקום קרוב וזמין תמיד לנוח ולישון בו.

למה כדאי לשכור ולא לקנות קרוואן לטיול?לפני שנפרט את מחירון השכרת קרוואנים כדי שתבינו כמה יעלה לכם התענוג הזה, נבהיר למה ההמלצה היא לשכור ולא לרכוש קרוואן לטיול המתוכנן.

לפני שנפרט את מחירון השכרת קרוואנים כדי שתבינו כמה יעלה לכם התענוג הזה, נבהיר למה ההמלצה היא לשכור ולא לרכוש קרוואן לטיול המתוכנן. כמובן שקודם כל קנייה של קרוואן תהיה כרוכה בעלות הרבה יותר גבוהה, גם אם מדובר על קרוואן יד שנייה, ובנוסף לכך יש את העניין של חניית הקרוואן בזמן שהוא איננו בשימוש שלכם לצורך הטיול.

השכרת קרוואנים מאפשרת לכל אחד לצאת לטייל בכל אזור בארץ, מבלי העול של טיפול, תחזוקה ו"אחסון" הקרוואן במקום ייעודי עבורו. קיימת אפשרות לשכור קרוואן לצורך הטיול לכמה ימים שרוצים, בין אם מדובר על טיול קצר של 2-3 ימים או טיול ארוך יותר של שבעה ימים ואף יותר מכך.

מחירון השכרת קרוואנים – כמה זה יכול לעלות לכם?מחירון השכרת קרוואנים – כמה זה יכול לעלות לכם? חשוב להדגיש כי עלות השכרת קרוואן תחומה בטווח מחירים גדול ודי כללי, כיוון שהעלות הסופית של הקרוואן שמשכירים תלויה במכלול שלם של פרמטרים ביניהם הגודל של הקרוואן

חשוב להדגיש כי עלות השכרת קרוואן תחומה בטווח מחירים גדול ודי כללי, כיוון שהעלות הסופית של הקרוואן שמשכירים תלויה במכלול שלם של פרמטרים ביניהם הגודל של הקרוואן, האבזור שיש בו, סוג הדגם של הקרוואן הנבחר, תוספות ושדרוגים שיש או אין בו, החברה ממנה שוכרים את הקרוואן ועוד פרמטרים רבים אחרים.

אפשר לומר באופן כללי כי מחירון השכרת קרוואנים יכול להתחיל מ-500 ₪ ליום השכרה, ועשוי להגיע עד לעלות יומית של 1200 ₪ – כאמור, על פי מגוון פרמטרים הכלולים בקרוואן שבוחרים לשכור לטיול. כדאי לזכור כי עלות השכרת הקרוואן ליום תלך ותרד ככל שתשכירו אותו לזמן ממושך יותר, כך שאם הצעת המחיר הראשונית (והכללית) שקיבלתם עבור יום השכרה אחד מסתכמת ב-1000 ₪ – עבור טיול קרוואנים של 7 ימי השכרה המחיר יכול לרדת אפילו עד 600 ₪ ליום.

לכן שווה לכם מבחינה כלכלית וגם חווייתית לתכנן טיול קרוואן של שבוע לפחות.

אילו פרמטרים משפיעים על עלויות ההשכרה?אפשר לומר באופן כללי כי מחירון השכרת קרוואנים יכול להתחיל מ-500 ₪ ליום השכרה, ועשוי להגיע עד לעלות יומית של 1200 ₪ - כאמור

ציינו קודם שיש מגוון פרמטרים שונים שמשפיעים על העלות הסופית של הקרוואן שמשכירים, ואילו הם חלק מהפרמטרים הללו:

  • סגנון קרוואן – בחרתם בקרוואן מפואר עם מגוון שדרוגים? קחו בחשבון שתשתלמו על כך בהתאם, כיוון שקרוואן מפואר יעלה יותר ליום השכרה לעומת השכרה של קרוואן בסיסי ביותר.
  • גודל הקרוואן – קיימת אפשרות לשכור קרוואן לכל מטרה של טיול, בין אם מדובר על טיול זוגי או טיול משפחתי, ולכן הגודל של הקרוואן ששוכרים משפיע על העלות הסופית של יום ההשכרה שתשלמו. באופן טבעי קרוואן גדול ומרווח יותר יעלה יותר.
  • הריהוט הכלול בקרוואן – חשוב לכם שבקרוואן שיהיה צמוד אליכם בטיול תהיה מיטה זוגית, או מערכת ישיבה מרווחת או אפילו כסאות ושולחנות מתקפלים לישיבה מחוץ לקרוואן? כל אלו ישפיעו על מחירון השכרת קרוואנים, וכמובן ייקרו את עלות ההשכרה היומית.
  • אבזור משלים הכלול במחיר ההשכרה – אם תכננתם טיול קרוואנים המשלב טיול קמפינג ותצטרכו ציוד מתאים לכך, חברת ההשכרה תוכל לדאוג לכם לציוד המתאים כשתמורה לכך תגולם במחיר ההשכרה היומי של הקרוואן.
  • תקופת השכרה – העלות היומית של השכרת קרוואן לטיול תהיה יקרה יותר בתקופת הקיץ לעומת עונת החורף או עונות מעבר, כיוון שבקיץ זו העונה המבוקשת ביותר לטיולים בארץ.
  • מספר ימי ההשכרה – מספר ימי ההשכרה שתקבעו ישפיעו גם הם על העלות היומית, כפי שציינו קודם. לכן כדאי לתכנן טיול קרוואן של שלושה ימים לפחות כדי להשיג מחיר אטרקטיבי.

מה ההבדל בין קרוואן נייד לקרוואן נגרר?כסאות ושולחנות מתקפלים לישיבה מחוץ לקרוואן? כל אלו ישפיעו על מחירון השכרת קרוואנים, וכמובן ייקרו את עלות ההשכרה היומית.

כשתגיעו לשכור קרוואן לטיול, לרוב חברות ההשכרה יציעו לכם שתי אפשרויות – השכרה של קרוואן נייד והשכרה של קרוואן נגרר, כשההבדל בין שניהם קשור גם הוא למחירון ההשכרה של קרוואנים. קרוואן נייד הוא קרוואן שנראה ומתפקד כמו כלי תחבורה סטנדרטי, כיוון שזהו כלי רכב ממונע ומרווח הכולל נהיגה בו וגם מקום לשהות בו.

קרוואן נגרר לעומת זאת הוא כלי רכב שאינו ממונע, והוא למעשה כלי תחבורה המתחבר לכלי רכב ממונע אחר לצורך שינוע שלו ממקום למקום.

איזה קרוואן כדאי לכם לשכור?

הבחירה בין קרוואן נייד לקרוואן ממונע איננה צריכה להתבסס רק על עלות, אלא בעיקר על הצורך הפרקטי שלכם. אם יש ברשותכם כלי רכב גדול ומתאים לגרירת קרוואן מאחוריו, כמו ג'יפ או רכב שטח אחר, כדאי לשכור את הקרוואן הנגרר שלרוב יוצע במגוון דגמים וגדלים.

אם אין ברשותכם רכב שטח ייעודי לגרירה של הקרוואן במהלך הטיול, הברירה העומדת בפניכם היא שכירת קרוואן נייד בו תוכלו גם לנוע בדרכים וגם לישון בלילה. אם תרצו, תוכלו כמובן לשכור רכב שטח לצורך גרירה של הקרוואן הנגרר שתבחרו לטיול, אך מדובר על השכרה של שני כלי רכב שונים לטיול –  ולכן העלות תהיה גבוהה יותר באופן טבעי.

האם כל אחד יכול לנהוג בקרוואן?

למרות שנראה כי קרוואן הוא כלי רכב גדול וקשה לניווט בדרכים, כל אחד שמחזיק ברישיון נהיגה על רכב פרטי יכול לנהוג כחוק על קרוואן, נייד או נגרר. כבר לאחר נהיגה של כמה שעות בקרוואן, תוכלו להתרגל בקלות למגבלות הגודל שלו ולהצליח לנהוג בו בדרכים סלולות ודרכי עפר בקלות.

אז איך תוכלו לבחור את הקרוואן הטוב ביותר עבורכם?

לאחר שהכרתם את כל הדברים והפרמטרים שקשורים להשכרת קרוואנים והעלויות הכרוכות בכך, כעת תוכלו להתאים לכם את הקרוואן המושלם לטיול שתכננתם. כדי שתעשו את הבחירה הטובה ביותר, מומלץ לערוך השוואות מחיר בין כמה חברות השכרה של קרוואנים ורק לאחר מכן להחליט על הקרוואן האיכותי, הבטוח ומאובזר שישמש אתכם לאחר שקיבלתם מחיר אטרקטיבי התואם לתקציב שקבעתם.

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

אילת

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון