קרוואן מפואר

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

מי אמר שקרוואן צריך להיות זול או צפוף? היום תוכלו למצוא קרוואנים מפוארים שמספקים חיי יוקרה, עם כל האבזור המודרני שתוכלו לעלות על דעתכם. חופשה בקרוואן מפואר לא נופלת ברמתה מחופשה במלון חמישה כוכבים, ולעיתים קרובות אף עולה עליה – וכל זה בתוך הנוחות והשקט שמציע הטבע.

להרגיש מלכים עם קרוואן מפוארהיתרון הגדול של קרוואן נעוץ בניידות שלנו. עם קרוואן מפואר תוכלו לחרוש את הדרכים, לחנות בחיק הטבע, ולהתבודד עם היקרים לכם הרחק מהציליוויזיציה.

הפופולריות של קרוואנים צוברת תאוצה אדירה בשנים האחרונות, גם בארץ וגם בעולם. כתוצאה מכך, שוק הקרוואנים ממציא את עצמו מחדש. היום תוכלו למצוא קרוואנים יוקרתיים ומפוארים למכירה ולהשכרה. אנחנו מדברים על קרוואנים שלא נופלים ברמתם ממלון חמישה כוכבים. קרוואן יוקרתי הוא קרוואן מרווח ונוח, עם כל הפינוקים שתוכלו לעלות על דעתכם – מטבח מאובזר, מיטה זוגית, מערכת מולטימדיה, מערכת מים וגז מתפקדת – וכמובן, מזגן!

כל הפאר והנוחות שיש לקרוואן להציע – בלב הטבע

היתרון הגדול של קרוואן נעוץ בניידות שלנו. עם קרוואן מפואר תוכלו לחרוש את הדרכים, לחנות בחיק הטבע, ולהתבודד עם היקרים לכם הרחק מהציליוויזיציה. טיול בקרוואן מאפשר טיול בארץ דרך אחרת, שטרם הכרתם. עם קרוואן תוכלו לנסוע לאורכה ולרוחבה של המדינה, ולחנות כל לילה בנקודה אחרת לבחירתכם. הנוף מתחלף מלילה ללילה, בהתאם לקצב ולמצב הרוח שלכם.

מוותרים על חלום הדירה ועוברים לקרוואן

בואו נודה באמת, יקר לחיות במדינת ישראל. יש שיאמרו – יקר מאד. כדי להתמודד עם יוקר המחייה, יש ישראלים שחושבים מחוץ לקופסה ועוברים לגור בקרוואן. מה שמדהים הוא שתוכלו לקנות קרוואן מפואר, כמו בסרטים, במחיר זול ומשתלם. תארו לכם את הארוחות והמסיבות שתוכלו לערוך בחצר הקרוואן, בלב שדה מוריק או על שפת הים. אין ספק שהבאים למסיבה יזכרו אותה לאורך זמן. במטבח הקרוואן תוכלו להכין אוכל לאורחים ומשקאות מפנקים, להפעיל מוזיקה ברקע ופשוט להנות מהרגע.

קרוואן מפואר לטיול זוגיכדי להתמודד עם יוקר המחייה, יש ישראלים שחושבים מחוץ לקופסה ועוברים לגור בקרוואן. מה שמדהים הוא שתוכלו לקנות קרוואן מפואר, כמו בסרטים, במחיר זול ומשתלם.

קרוואן מפואר יכול להכיל בקלות שישה אנשים ואף יותר – או שהוא יכול להכיל שני אנשים שרוצים להתפנק באמת. טיול זוגי בקרוואן מפואר זוהי דרך נהדרת (ומרווחת) לצאת מהשגרה ולהכניס קסם מחודש לזוגיות שלכם. רק אתם והאדם האהוב עליכם בטיול רומנטי וקסום. קרוואן מפואר יכול לשמש להצעת נישואין, טיול ירח דבש או פשוט לחופשה זוגית מקורית. בעוד שטיול במלונות הוא משהו שכולנו מכירים, לא כל אחד התנסה בטיול בקרוואן. אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו חושבים ששווה לנסות כל דבר לפחות פעם אחת, גם טיול בקרוואן.

נטפליקס אנד צ'יל בקרוואן

הפאר מתחיל בעיצוב, גם בקרוואנים. קרוואן יוקרתי מעוצב באמצעות חומרי הגלם היקרים ביותר. תחשבו רצפת שיש, ספות מעור ותאורת מעצבים. את כל אלה תוכלו למצוא בחלק מהדגמים היוקרתיים. העיצוב יכול להיות מודרני או ביתי ונעים, בהתאם להעדפה האישית שלכם. בדגמים יוקרתיים תהנו מכל הפינוקים שיש לחברה המודרנית להציע – כולל טלוויזיה עם מסך שטוח!

קרוואן נגרר לעומת אוטוקרוואן

קרוואן נגרר הוא קרוואן שמתחבר באמצעות וו גרירה לרכב הפרטי שלכם. אוטוקרוואן הוא קרוואן ממונע. בדרך-כלל קרוואנים מפוארים משתייכים לקטגוריה השנייה. קרוואנים מפוארים הם קרוואנים גדולים שלא כל רכב יכול לסחוב בקלות. אוטוקרוואן פותר את הבעיה הזאת. המנוע מותאם למשקל הקרוואן ואתם תגלו שהנסיעה בו חלקה ונוחה.

מה חשוב לדעת לקראת טיול בקרוואן?

בחרתם בקרוואן מפנק ואתם מוכנים לצאת לטיול הגדול. כדי להפוך את הטיול למושלם יש כמה דברים שכדאי שתקחו בחשבון. ראשית, במידה והקרוואן שבחרתם הוא מדגם נגרר, עליכם לוודא שהרכב שלכם אכן יכול לשאת את משקלו. תוכלו לברר את משקל הגרירה של הרכב שלכם ברישיון הרכב. כפי שאמרנו, באוטוקרוואן השאלה הזאת לא קיימת – אבל נהיגה בו מחייבת רישיון לרכב רגיל ברמת ב' או ג'.

יותר ויותר ישראלים בוחרים בחופשה בקרוואן – זאת הסיבהקרוואן מפואר יכול לשמש להצעת נישואין, טיול ירח דבש או פשוט לחופשה זוגית מקורית. בעוד שטיול במלונות הוא משהו שכולנו מכירים, לא כל אחד התנסה בטיול בקרוואן.

את תרבות הקרוואנים אנחנו נוטים לשייך בעיקר לארה"ב ולמדינות אירופה. אך בשנים האחרונות, אולי במסגרת תהליך האמריקניזציה שישראל עוברת, תרבות הקרוואנים עושה עלייה. הסיבה העיקרית לכך נעוצה בעובדה שמס הקנייה על קרוואנים בארץ בוטל בשנים האחרונות. בנוסף, הממשלה הקלה בצורה משמעותית את תקנות ההשכרה לקרוואנים. יזמים יצירתיים זיהו את ההזדמנות והקימו עסקים להשכרה ולמכירת קרוואנים במחירים שווים לכל כיס. ככל שהזמן חולף, עוד ועוד חניוני קרוואנים מוקמים ברחבי ישראל, וטיול בקרוואן הופך למוצר נגיש.

איפה יש חניונים לקרוואן בארץ?

ברחבי ישראל פזורים מאות חניונים לקרוואנים. בחניונים הללו תוכלו להחנות את הקרוואן בבטחה למשך הלילה. חניוני קרוואנים מספקים חיבור לחשמל ולמים, וחלקם מציעים פעילויות לתיירים. בנוסף לחניונים בבעלות פרטית, רשות הטבע והגנים מפעילה מספר חניוני לילה הפתוחים לקהל הרחב. עלות חיבור קרוואן בחניונים הללו עומדת על עשרות שקלים בלבד, אך חשוב להזמין מקום מראש. במידה והחלטתם להשכיר קרוואן, חברת ההשכרה תספק לכם מידע על החניונים הזמינים.

כמה עולה קרוואן מפואר?

טווח המחירים לקרוואן הוא רחב ונע בין עשרות אלפי שקלים בלבד, למאות אלפים. מחיר הקרוואן תלוי בדגם הקרוואן הנבחר, בגודל שלו וברמת האבזור. כשאנחנו מדברים על קרוואן מפואר הכוונה היא בדרך-כלל לקרוואן ממונע בדרגה A. קרוואן כזה מגיע בגודל של 5-15 מטרים, עם מטבח ועם אמבטיה ושירותים והוא באופן טבעי יקר יותר. היתרון הגדול של קרוואן כזה הוא שניתן לחבר לכל המערכות הנחוצות, כולל מים חשמל וביוב.

השכרת קרוואן לחופשה מפנקתכשאנחנו מדברים על קרוואן מפואר הכוונה היא בדרך-כלל לקרוואן ממונע בדרגה A. קרוואן כזה מגיע בגודל של 5-15 מטרים, עם מטבח ועם אמבטיה ושירותים

תוכלו לשכור קרוואן ללילה אחד או למספר לילות. מבחינה כלכלית יותר משתלם להשכיר את הקרוואן לתקופה של כמה ימים. בכל מקרה מומלץ שטיול קרוואנים יימשך חמישה ימים לפחות, כדי שתוכלו להנות מהחוויה במלואה. בנוסף לעלויות ההשכרה יש לקחת בחשבון גם את האותיות הקטנות: השכרה וחיבור בחניון לילה וציוד הכרחי לחופשה. חברות השכרה רבות מציעות ציוד להשכרה ביחד עם הקרוואן, מה שמונע מכם הוצאות מיותרות של ציוד שלא תזדקקו לו בהמשך, כמו למשל גנרטור.

 מה עדיף, חופשה בקרוואן או בבית מלון?

חופשה במלון וחופשה בקרוואן שונות במהותן. חופשה בקרוואן מתאימה למי שמחפש חיבור עם הטבע, מבלי לוותר על הנוחות. עם קרוואן אתם לא צריכים ללון בשטח ולהיות חשופים לחום, לקור ולעקיצות יתושים. אפשר לומר שחופשה בקרוואן נמצאת על התפר הייחודי שבין חופשה במלון לטיול קמפינג. בעוד שחופשה במלון היא משהו שרובנו עושים בשגרה, טיול בקרוואן זוהי חוויה ייחודית ולעיתים חד-פעמית.

ולסיום, כמה טיפים: כך תחסכו בעלויות של חופשה בקרוואן

אם אתם שוקלים חופשה בקרוואן אבל לא רוצים להוציא יותר מדי כסף, יש לנו כמה טיפים בשבילכם:

  • השכירו את הקרוואן למספר לילות ולא ללילה אחד: חברות רבות מציעות הנחה על טיולים ארוכים של חמישה ימים ויותר.
  • בחרו את המועד הנכון: ממש כמו במחירי המלונות, גם בהשכרת קרוואנים בתקופת הביקוש המחירים גבוהים יותר. במילים אחרות, חופשה בקרוואן תעלה לכם יותר אם תסעו לטייל במהלך הקיץ או בחגים. האמת היא שבמדינת ישראל אפשר להנות מחופשה בטבע לאורך כל השנה, כך שאין סיבה להתקבע דווקא על עונת השיא.
  • השכרה בדקה ה-90: אם מתאים לכם להיות ספונטניים, יש סיכוי שתמצאו הזדמנויות אטרקטיביות אם תזמינו חופשה בקרוואן מהיום למחר.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!