אוטוקרוואן להשכרה מחיר

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

אוטוקרוואן להשכרה מחיראוטוקרוואן להשכרה מחיר

אם אתם מעוניינים בטיול שונה ומיוחד ברחבי הארץ, טיול בסגנון שעוד לא יצא לכם להכיר, טיול בו יצא לכם לחוות את הטבע במלוא עוצמתו תוך כדי שמירה על נוחות מקסימלית ותנאים נהדרים. אם עד עכשיו לא הבנתם באיזה טיול מדובר תנו לנו לגלות לכם, מדבור בטיול ברחבי מדינת ישראל עם אוטוקרוואן.  לפני שנספר לכם על היתרונות הנהדרים של אוטוקרוואן ועל הנושאים החשובים שיש לבדוק טרם השכרתו, תנו לנו לספר לכם למה מתכוונים כאשר משתמשים במושג אוטוקרוואן.  האוטוקרוואן הוא למעשה סוג של בית איתו ניתן לנוע ממקום למקום, האוטוקרוואן מגיע עם כל האבזור החיוני והרלוונטי לטיול מוצלח ומהנה במיוחד, אתם מחליטים מה תהיה הנקודה הבאה בו האוטוקרוואן יעצור. 

במרבית האוטו קרוואנים תוכלו למצוא את האבזור הבא: מטבח קטן אשר בו תוכלו להכין את כל הסעודות שלכם במהלכו של הטיול, מזגן אשר חיוני במיוחד בטיולים אשר נערכים בעונת הקיץ הלוהטת בישראל, מקרר אשר בו תוכלו לאחסן את כל האוכל והשתייה אליה תזדקקו במהלך הטיול – היתרון המשמעותי של המקרר הוא שבזכותו אתם לא צריכים לרכוש אוכל ושתייה כל פרק זמן קצר כי קיים הסיכוי שהם התקלקלו, אתם יכולים לאחסן את כל האוכל והשתייה במקרר למשך תקופה ארוכה ואפילו לאורכו של כל הטיול שלכם, מיטותת נוחות במיוחד ( מספר המיטות אשר יהיו בקרוואן תלוי בסוג הקרוואן אותו בחרתם לשכור), ספה, כיריים אשר באמצעותן תוכלו להכין ארוחות במהלך כל הטיול, פינת אוכל לכל השוהים באוטוקרוואן, מקלחת, שירותים ועוד. 

סוגים שונים של אוטוקרוואן

נכון להיום במדינת ישראל קיימים סוגים שונים של אוטו קרוואנים, כל סוג הוא בעל גודל שונה והוא מיועד לכמות אחרת של נפשות. על ידי חיפוש פשוט וקל באינטרנט תוכלו למצוא אוטו קרוואנים אשר מיועדים לזוגות, תוכלו למצוא אוטו קרוואנים אשר מיועדים לטיולים של משפחות קטנות וגם של משפחות גדולות, כמו כן תוכלו למצוא גם אוטו קרוואנים אשר מיועדים לאדם אחד בלבד. 

 

אוטוקרוואן להשכרה מחיר- הפתרון למקלחת ושירותים במהלך טיול

מרבית המטיילים בארץ יכולים להצביע על שתי פעולות עיקריות אותן הם לא אוהבים לבצע במהלך טיול בטבע, שתי הפעולות הללו הן מקלחת ושירותים. מקלחת ושירותים הן פעולות שלא נעים לבצע אותן בטבע כלל וכלל. במידה ותבחרו לשכור אוטוקרוואן לטיול שלכם, לאורך כל הטיול שלכם אתם תהנו ממקלחת מובנת ושירותים מובנים בהם תוכלו להתקלח ולעשות את הצרכים שלכם בנוחות, ממש כמו בבית. מדובר באחד היתרונות הבולטים ביותר בטיול עם קרוואנים, רק בזכות יתרון זה בלבד אנשים רבים בוחרים לצאת לטיולים ברחבי הארץ עם אוטוקרוואן ולא עם הרכב הפרטי שלהם. בנוסף על כך, בנקודות רבות ברחבי מדינת ישראל ניתן למצוא חניוני לילה בתשלום לבעלי קרוואנים, בכל חניון לילה לקרוואנים תוכלו למצוא מקלחת ושירותים אשר תוכלו להשתמש בהם. 

 

תוספות חשובות לאוטוקרוואןתוספות חשובות לאוטוקרוואן

מרבית האוטו קרוואנים בימינו כוללים בתוכם שירותים ומקלחת. במידה ואתם זוג שיצא לטייל ברחבי הארץ עם אוטוקרוואן, מקלחת אחת ותא שירותים אחד יהיו די והותר עבורכם. אך אם אתם כמות גדולה של אנשים אשר יצאו לטייל ברחבי הארץ עם אוטוקרוואן, מומלץ לדבר עם חברת הקרוואנים ולשכור אוטוקרוואן אשר כולל בתוכו גם מקלחת חיצונית. 

כמו כן, מרבית החברות להשכרת קרוואנים מציעות גם ציוד משלים לטיול אשר עשוי לעזור לכם מאוד במהלכו וגם יכול לחסוך לכם בזבוז מיותר של כסף במהלכו של הטיול שלכם.  חלק מן הציוד הנוסף אותו תוכלו למצוא אצל חברות ההשכרה השונות הוא: מנגל ואביזרים חיוניים לקיום על האש, ציליות, כיסאות מתקפלים, שולחן מתקפל ועוד. 

 

אוטוקרוואן – לטיול ספונטני ומהנה במיוחד

אין ספק כי אוטוקרוואן הוא הדרך הטובה ביותר לקיים טיול ספונטני ומהנה במיוחד.  במידה ותבחרו לטייל עם אוטוקרוואן אתם תהנו מספונטניות מלאה לאורך כל הטיול, הכוונה היא שאתם מחליטים על מסלול הטיול ואתם יכולים לשנות אותו בכל רגע שרק תרצו.  נניח ותכננתם לעצור בנקודה מסוימת ליום אחד בלבד אבל לאחר אותו יום החלטתם כי ברצונכם להישאר לעוד מספר ימים בנקודה זו, אין בעיה בכלל, הבית שלכם לטיול נמצא איתכם ושום דבר לא יכול למנוע מכם להישאר באותה נקודה לעוד מספר ימים. 

מדובר באחד היתרונות הבולטים ביותר של האוטוקרוואן ושל כל קרוואן אחר, אתם יכולים לעצור בכל מקום שרק תבחרו לכמה זמן שתחליטו.  אין צורך לערוך בדיקה מבעוד מועד לעלויות של בתי מלון או צימרים באזור אליו אתם מיועדים להגיע מכיוון שהבית הנייד שלכם נמצא איתכם ואתם יכולים לישון בו.  מעבר לכך, אין צורך לערוך בדיקה מבעוד מועד האם ישנן מסעדות בנקודה בה אתם עתידים להישאר מכיוון שיש לכם מטבחון באוטוקרוואן ובאפשרותכם להכין כל דבר שרק תבחרו, אתם רק צריכים את המצרכים המתאימים לכך. 

מספר האנשים שיוצאים לטיול

קיימת חשיבות רבה למספר האנשים אשר יוצאים לטיול ועתידים לשהות באוטוקרוואן לאורכו של הטיול. עליכם לדעת במדויק כמה אנשים עתידים לשהות באוטוקרוואן לאורך כל הטיול מכיוון שכמות האנשים השוהים באוטוקרוואן משפיעה באופן ישיר על כמות המיטות שצריכות להיות באוטוקרוואן. במרבית המקרים אוטוקרוואן מגיע עם מיטה זוגית בתוכו, לפי מספר האנשים אשר יוצאים לטיול ולפי גודלו וסוגו של האוטוקרוואן יוסיפו עוד מיטות. 

 

אוטוקרוואן להשכרה מחיר- טיפ זהב

אם זאת הפעם הראשונה בה אתם מטיילים עם קרוואן בארץ, אנו ממליצים לכם לעצור בלילה הראשון בנקודה קרובה יחסית לנקודה בה שכרתם את הקרוואן, במידה ותגלו תקלה מסוימת בקרוואן בלילה הראשון, יהיה באפשרותכם לגשת אל הנקודה בה שכרתם את הקרוואן ולטפל בתקלה. 

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

אילת

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון