היתרונות בהשכרת קרוואן יוקרתי – הכירו את החופשה החלומית בחיק הטבע!

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

חולמים על חופשה מפנקת בחיק הטבע? חופשת קרוואן היא התשובה הטובה ביותר עבורכם. בשנים האחרונות אנשים רבים בכל רחבי העולם בוחרים להשכיר קרוואן איכותי למטרות טיולים בחיק הטבע. ישנן לא מעט יתרונות משמעותיים לחופשות וטיולים עם קרוואן בהשוואה לחופשות המוכרות בבתי המלון או בצימרים השונים. אם גם אתם בדיוק מתכננים את הטיול הבא שלכם ובא לכם לשנות מהטיולים השנתיים והמוכרים בבתי המלון, הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל מה שחשוב שתכירו אודות היתרונות בהשכרת קרוואן יוקרתי לטיולים, עלויות הקרוואנים השונים ועוד. אז רגע לפני שאתם ממהרים לסגור את החופשה הבאה שלכם במלון מפנק או בצימר רומנטי, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות שאולי יתנו לכם רעיון חדש לחופשה חלומית וחדשה שעדיין לא ניסיתם.

חופשת קרוואנים שונה בתכלית מחופשת אוהלים!

אז ראשית, חשוב לדעת שכיום יש מבחר עשיר של סוגי קרוואנים בשלל גדלים ואביזרים לבחירתכם. חוששים מחופשת אוהלים? קרוואנים איכותיים ומאובזרים יספקו לכם חוויה שונה לגמרי. אנשים רבים טועים לחשוב שחופשת קרוואנים היא חופשה המזכירה את חופשת הקמפיינג הכוללת בעיקר אוהלים. לכן, חשוב להדגיש ולומר כי חלק מהיתרונות בהשכרת קרוואן יוקרתי הם האיבזור רחב הידיים שיש לקרוואנים השונים להציע לכלל הבוחרים בהם. אז אם גם אתם חוששים משינה בטבע באי נוחות, מיתושים רבים שחודרים לאוהל במשך כל הלילה, מהיעדר תאורה, חשמל או מקלחת, חשוב שתדעו שקראוון מאובזר כולל חשמל, מקלחת, תאורה ומיטות נוחות במיוחד. נשמע מעניין? בשורות הבאות נגע בכל היתרונות בהשכרת קרוואן יוקרתי. היתרונות הללו גורמים לרבים כיום לוותר על בתי המלון והצימרים המוכרים לטובת טיול חדש ומרענן.

היתרונות בהשכרת קרוואן יוקרתי הם:

  1. חופשה בכל מקום שתבחרו – אחד היתרונות הגדולים ביותר שמביאים רבים מכל רחבי העולם לבחור את החופשה הבאה שלהם בקרוואן היא העובדה שניתן לנפוש בכל מקום שתבחרו.קרוואן משפחתי למכירה בניגוד לבתי מלון או צימרים שמגבילים אתכם למקום הימצאות המבנה בלבד, חופשת קרוואו מאפשרת לכם לנוע עם הקרוואן שלכם לכל מקום שתרצו ללא הגבלה. אנשים רבים שרוצים לערוך חופשה פסטורלית בחיק הטבע בוחרים למקם את הקרוואן ביערות, מדברות או אף חופי ים מרשימים ביופיים. מיקום הקרוואן בחיק הטבע מבטיח לנופשים בו ליהנות מחופשה חלומית ולהתעורר לצלילי הטבע בו הם בחרו לנפוש. חשוב להדגיש שכיום ישנם מקומות רבים בישראל המנגישים מקומות טבע רבים לקרוואנים גדולים ויוקרתיים. חולמים להתעורר מרחשי הגלים? קרוואן איכותי ומאובזר יאפשר לכם לעשות זאת יחד עם כל בני המשפחה שלכם.
  2. חופשה מתגלגלת- לא מצליחים להחליט על מיקום החופשה? מתלבטים האם לרדת לדרום או לעלות לצפון? אחד היתרונות בהשכרת קרוואן יוקרתי הוא האפשרות לעשות טיול מתגלגל. אם גם אתם לא מצליחים להחליט לאן לנסוע בטיול הבא שלכם, קרוואן יוקרתי הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם. אנשים רבים כיום בוחרים קרוואן יוקרתי ועורכים בעזרתו חופשה מתגלגלת. תוכלו להתחיל בדרום ולאחר לילה או שניים לעבור לצפון ללא כל בעיה. כך תוכלו להרוויח את הטבע המדברי של הדרום לצד הטבע הפסטורלי של הצפון בחופשה חלומית אחת.
  3. ללא צ'ק אין וצ'ק אווט – יתרון נוסף הוא העבודה שטיול קרוואנים פשוט הרבה יותר. רוצים לצאת לטיול? עם קרוואן לא תידרשו להמתין לצ'ק אין או לעמוד בזמנים של צ'ק אווט. קרוואן מאפשר לכם ליהנות מחופשה קלילה ונעימה ללא זמנים מוגדרים. אנשים של לילה? בקרוואן לא תהיו חייבים להתעורר מוקדם בבוקר לטובת פינויו בשעות הבוקר המוקדמות. כל חופשה בקרוואן היא חופשה קלילה יותר, כך שאתם אלה שתקבלו את התנאים המתאימים עבורכם.
  4. זמינות מרבית –בשונה מבתי מלון וצימרים רבים בהם אוזלים החדרים מספר שבועות טרם מועד החופשה, אחד היתרונות בהשכרת קרוואן יוקרתי הוא הזמינות. חושבים על חופשת קרוואנים ספונטנית? כנראה שתצליחו ןמצוא קרוואן יוקרתי ואיכותי שיוכל לעמוד לשירותכם תוך זמן קצר. אוהבים טיולים ספונטניים? כנראה שקרוואן יוקרתי הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם. קרוואן יוקרתי יאפשר לכם לצאת לטיול חלומי בהתראה קצרה לכל מקום שתבחרו.
  5. בית על גלגלים – חשוב להדגיש ולומר כי קרוואן הוא ממש בית על גלגלים. כפי שהזכרנו לעיל, טיול בקרוואן יוקרתי אינו דומה בשום צורה לטיול אוהלים. בניגוד למקובל לחשוב, טיול קרוואן יוקרתי הוא טיול מאובזר המזכיר בתי מלון וצימרים הרבה יותר מאשר הוא מזכיר אוהלים. קרוואן איכותי ומאובזר מבטיח לכלל הבוחרים בו מקלחת עם מים חמים, חשמל בשלל נקודות בכל רחבי הקרוואן, מטבח מאובזר בו ניתן להכין ארוחות בוקר, צהריים וערב לאורך כל ימי הטיול, מיטות נוחות ותאורה בכל חדרי הקרוואן. במילים אחרות, קרוואן הוא מעין בית על גלגלים שניתן למקם אותו בכל מקום שתבחרו.
  6. חיסכון כלכלי של עשרות אחוזים – רגילים להוציא אלפי שקלים עבור חופשות שנתיות בבתי מלון ובצימרים שונים? קרוואן יוקרתי יכול לחסוך לכם עשרות אחוזים במחיר. עלות קרוואן יוקרתי משתנה בהתאם לצרכים שלכם, אך באופן גורף ניתן לומר שהעלויות זולות בהשוואה לעלויות בתי מלון בעונת הטיולים. רוצים לטייל בחיק הטבע ולחסוך עשרות אחוזים במחיר? קרוואן יוקרתי הוא התשובה עבורכם. חשוב להדגיש כי מעבר לחיסכון הבסיסי, קרוואן יוקרתי המגיע עם מטבח מאובזר מאפשר לכם לבשל בחיק הטבע ולחסוך עוד לא מעט כסף על מסעדות לאורך כל ימי הטיול שלכם.
  7. מתאים לכל המשפחה – חשוב להדגיש שקרוואן יוקרתי ומאובזר מתאים לטיול יחד עם כל בני המשפחה. כיום יש קרוואנים שונים בשלל גדלים הכוללים אפשרות לינה למספר שונה של נופשים. אם גם אתם מתכננים טיול משפחתי, חשוב לבחור נכון קרוואן יוקרתי ומותאם לכמות האנשים שתרצו לנפוש איתם. ניתן לשכור קרוואן זוגי המתאים לזוג בלבד וניתן לשכור קרוואן משפחתי המתאים למספר גדול של נפשות.

רגע לפני שאתם בוחרים את הקרוואן שלכם – הכירו את ההבדלים בין הקרוואנים השונים

קרדיט תמונה: freepik

אז אם גם אתם חולמים על חופשה מפנקת בחיק הטבע שתאפשר לכם להתעורר לצלילי הגלים או הציפורים, היתרונות בהשכרת קרוואן יוקרתי מתאימים לכם. חופשה בקרוואן יוקרתי מתאימה לכל המשפחה ללא יוצא מן הכלל. החופשה כוללת את כל האבזור הנדרש, לרבות חשמל, תאורה, מקלחות ים מים חמים, מיטות ואף מטבח שיאפשר לכם לבשל ארוחות לאורך כל ימי הטיול שלכם. נשמע מעניין? לפני שאתם ממהרים לבחור את הקרוואן המתאים ביותר עבורכם. חשוב שתכירו את מבחר הקרוואנים הקיים. כפי שציינו מעלה, בשנים האחרונות חלה עלייה בביקושים לטיול בקרוואנים, מה שגורם למציעים להציע מבחר סוגי קרוואנים להשכרה. ההבדלים המרכזיים בים הדגמים השונים באים לידי ביטוי בגודל הקרוואן ובאבזור שלו.

הכירו את כל האפשרויות טרם הבחירה

בחירה ללא היכרות עם כלל הדגמים המוצעים היא בחירה שרירותית שעלולה להתברר כשגויה. אל תבחרו את הקרוואן הטוב ביותר שזמין עבורכם, ייתכן שישנו קרוואן נוסף במקום אחר הכולל את מיטב האבזור הנדרש לחופשה החלומית שלכם ללא כל התפשרות. לכן, מומלץ מאוד לערוך סקירה מהירה להיכרות עם כל סוגי הקרוואנים המוצעים להשכרה טרם מעמד הבחירה.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

אילת

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון