השכרת קרוואן לשבוע

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

חולמים על טיול קרוואן לשבוע? הדרך להגשמת החלום מעולם לא הייתה קרובה יותר. תרבות הקרוואנים בישראל צוברת תאוצה בשנים האחרונות, ולא בכדי. חופשה בקרוואן לא רק חוסכת את עלויות המלון – היא מאפשרת חיבור עם הטבע וחוויית נופש ייחודית.

השכרת קרוואן לשבוע – למי זה מתאים?השכרת קרוואן לשבוע – למי זה מתאים? חופשה בקרוואן יכולה להתאים גם למשפחות וגם לזוגות. בשוק תוכלו למצוא קרוואנים להשכרה במגוון דגמים וגדלים

חופשה בקרוואן יכולה להתאים גם למשפחות וגם לזוגות. בשוק תוכלו למצוא קרוואנים להשכרה במגוון דגמים וגדלים, החל מקרוואנים קומפקטיים המיועדים לשני אנשים, ועד לקרוואנים מפוארים עם מקום ללא פחות מ-7-8 איש.
אז מי יוכל להנות מחופשה בקרוואן?

  • מי שמחפש חיבור לטבע, אך לא מוכן להתפשר על הנוחות.
  • מי שאוהב חידושים ורוצה לחוות חופשה מסוג אחר.
  • הורים שרוצים לספק לילדים שלהם חוויה יוצאת דופן.
  • זוגות שמעוניינים בחופשה רומנטית בפרטיות מרבית.
  • השכרה לאירועים כמו פסטיבלים ומסיבות טבע.
  • וזוהי רשימה חלקית…

איך לבחור בסוג הקרוואן הנכון לכם?

כיום קיים מגוון גדול קרוואנים מסוגים ומדגמים שונים, שמתאימים לכל צורך: קרוואנים יוקרתיים עם אבזור חדשני לחופשה מפנקת במיוחד, קרוואנים המיועדים למשפחות, או קרוואנים קומפקטיים לזוגות וליחידים. הקרוואנים מגיעים בטווח מחירים רחב, שקשור בין היתר לרמת האבזור והיוקרה של הקרוואן והגודל שלו.

קרוואן נגרר או קרוואן ממונע?השכרת קרוואן לשבוע – האם זה זול יותר מחופשה במלון? שאלת השאלות שרבים שואלים נוגעת לעלויות החופשה בקרוואן. בהשוואה לטיול בחופשה, חופשה בקרוואן לרוב זולה יותר.

רכבי הקרוואנים נחלקים לשתי קבוצות עיקריות – קרוואנים נגררים וקרוואנים ממונעים.

  • קראוונים נגררים: קרוואן נגרר הוא קרוואן שמתחבר אל הרכב הפרטי. היתרון של קרוואן כזה הוא שאפשר להחנות את הקרוואן בנקודה מסוימת, לנתק אותו ולהמשיך לטיול רק עם הרכב הפרטי. אם החלטתם לבחור בקרוואן נגרר, עליכם לוודא שהרכב הפרטי שלכם יכול לסחוב את משקל הקרוואן – משקל הגרירה יופיע ברישיון הרכב שלכם. כמו כן, בזמן הנסיעה אין לשהות בקרוואן הנגרר.
  • קרוואנים ממונעים: הקבוצה השניה היא של קרוואנים ממונעים (מכונים גם אוטוקרוואנים) – קרוואן שהוא גם רכב. קרוואן ממונע חוסך את הצורך בגרירה, ומהווה למעשה בית מלון על גלגלים. הנסיעה בקרוואן ממונע נוחה וחלקה, ומתאימה בעיקר לקרוואנים גדולים.

האם כל אחד יכול לנהוג בקרוואן?

כמעט כל אחד יכול לנהוג בקרוואן. נהיגה בקרוואן לא מצריכה כישורים מיוחדים. כדי להשכיר קרוואן כל מה שצריך זה רישיון נהיגה בתוקף. ברוב הדגמים מספיק רישיון נהיגה רגיל של עד 3.5 טון ואין צורך ברישיון מיוחד.

השכרת קרוואן לשבוע – האם זה זול יותר מחופשה במלון?

שאלת השאלות שרבים שואלים נוגעת לעלויות החופשה בקרוואן. בהשוואה לטיול בחופשה, חופשה בקרוואן לרוב זולה יותר. החיסכון גדל ככל שיש יותר משתתפים בחופשה בקרוואן. כך למשל, משפחה עם שלושה או ארבעה ילדים תוכל להסתפק בקרוואן אחד, במקום להשכיר מספר חדרים במלון ביוקר. גם אורך החופשה משפיע על המחיר הסופי, ככל שהיא ארוכה יותר תוכלו לחסוך יותר. רוב חברות ההשכרה מציעות מחירים משתלמים עבור השכרת קרוואן לשבוע ומעלה.

איך מתכוננים לטיול בקרוואן?ככל שהיא ארוכה יותר תוכלו לחסוך יותר. רוב חברות ההשכרה מציעות מחירים משתלמים עבור השכרת קרוואן לשבוע ומעלה.

תכנון הטיול מתחיל בבחירת היעד. היתרון הגדול בהשכרת קרוואן הוא שהיעד יכול להיות דינמי ונתון לשינוי. אפשר להחליף את מקום הלינה בכל לילה או אחת לכמה לילות, איך שתחליטו. בין אתם תחליטו לתכנן מראש את מסלול הטיול ובין אם אתם מעדיפים להיות ספונטניים ולהחליט מדי יום ביומו – טיול בקרוואן מאפשר חופשה גמישה. מעבר לבחירת היעד, תצטרכו לדאוג לציוד ההכרחי. חלק מחברות ההשכרה מאפשרות לכם להשכיר גם ציוד נלווה כמו כלי מטבח או גנרטור. בנוסף, כדאי לבחור בחניון לילה לפני רדת הלילה ולוודא שיש בו מקום.

האם קרוואן מתאים לחופשה משפחתית עם ילדים?

משפחות רבות נהנות מחופשה בקרוואן. חופשה בקרוואן מתאימה למבוגרים ולילדים כאחד. כדי שהילדים לא ישתעממו בזמן הנסיעה, הצטיידו מראש במשחקי קופסה ונשנושים טעימים. קרוואנים למשפחות מגיעות עם מיטה זוגית להורים, ומיטות קומותיים או מיטות נשלפות בשביל הילדים. קרוואנים למשפחות מגיעים עם כל מה שצריך בשביל חופשה נוחה, כולל חיבור למערכות מים, ביוב וחשמל.

איפה מחנים בלילה? חניונים לקרוואנים בישראל

בשנים האחרונות מוקמים עוד ועוד חניוני לילה לקרוואנים. בחניוני הלילה תוכלו למצוא את כל השירותים הנחוצים לכם – כמו חיבור למים וחשמל ופעילויות שונות. רשות הטבע והגנים מפעילה חניוני לילה ציבוריים בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום. חלק מהחניונים מפעילים גם אטרקציות למטיילים באזור החניון. מעבר לחניוני הלילה של רשות הטבע והגנים, תוכלו למצוא גם חניונים המופעלים על-ידי אנשים פרטיים ומספקים בילוי נעים במחירים נוחים.

חופשה בקרוואן – גם למי שלא רוצה לנהוגחופשה בקרוואן מושכר לשבוע – גם למי שלא רוצה לנהוג כפי שאמרנו, נהיגה בקרוואן פשוטה ומתאימה לכל אחד עם רישיון נהיגה רגיל. יחד עם זאת, חלקנו מעוניינים בחופשה בלי להיות על ההגה.

כפי שאמרנו, נהיגה בקרוואן פשוטה ומתאימה לכל אחד עם רישיון נהיגה רגיל. יחד עם זאת, חלקנו מעוניינים בחופשה בלי להיות על ההגה. גם אם אתם לא אוהבים לנהוג, אין מה לדאוג. חברות השכרה רבות מציעות גם שירותי גרירה ושינוע של הקרוואן לנקודה שתבחרו. כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להגיע עם הציוד ולהנות מחופשה חלומית.

כמה עולה חופשה בקרוואן?

בזכות החלטה של רשות המיסים ומשרד האוצר, בשנת 2012 בוטל המס על ייבוא קרוואנים. כתוצאה מכך, מחירי הקרוואנים ירדו ב-30%-40% והקרוואנים הפכו למוצר נגיש לכולם.

עלות ההשכרה של קרוואן נעה בין 700-1700 ש"ח לילה למשפחה שלמה. כשמשווים את זה לעלויות החופשה במלון, מגלים שמדובר בחיסכון משמעותי. מחיר ההשכרה נקבע בהתאם לדגם הקרוואן ורמת הפאר שלו. יש בשוק קרוואנים מפוארים שמגיעים עם שירותים יוקרתיים כמו מיני בר ומערכות מוזיקה מתקדמות, ומן הסתם הם יעלו יותר. לעומת זאת, בקרוואן בסיסי למשפחה תוכלו למצוא את כל השירותים ההכרחיים במחירים נוחים.

טיפים לחופשה מושלמת בקרוואן

אם החלטתם על חופשה בקרוואן, יש כמה דברים שתוכלו לעשות כדי להנות מהחוויה במלואה. במקום לבלות את כל היום בדרכים, עדיף לעצור ולהנות מכל אזור אליו הגעתם. צאו לטיול הליכה קצר בטבע, עצרו לפיקניק על החוף או בחורשה מוריקה ותספגו את השקט שמציע הנוף סביבכם. חברות השכרה רבות יעמדו לרשותכם בכל שאלה, ויוכלו להציע לכם נקודות מסתור בטבע שרוב הישראלים לא מכירים. טיפ נוסף הוא להגביל את השימוש במסכים בזמן החופשה. נסו להנות מהרגע, בצורה הכי טבעית שיש. חופשה בקרוואן מאפשרת זמן איכות לזוגות, חברים או משפחות וזוהי דרך נהדרת לחזק את הקשרים.

טיולי קמפינג עם קרוואן

תופעה חדשה בארץ היא של קמפינג בקרוואן. קבוצות רבות של חובבי קמפינג יוצאות לטיולי מחנאות, אך במקום להגיע עם אוהלים מיושנים, המשתתפים מגיעים עם קרוואנים. קמפינג בקרוואן חוסך את הצורך להתעסק בהקמת המחנה, ומאפשר חופשה נוחה ונעימה. בלי החום של הקיץ או הקור של החורף, ובלי להיות חשופים לעקיצות חרקים ויתושים. אנחנו רואים יותר ויותר משפחות וקבוצות של חברים שבוחרים בנקודה מעניינת – למשל על חוף הכינרת או בים המלח. הם מחנים את הקרוואנים בנקודה משותפת ונהנים ביחד מקמפינג VIP.

לסיכום,

בזכות הקלות מס הייבוא על קרוואנים, מחיר חופשה בקרוואן הוזל בכמעט 40%. חופשה בקרוואן מאפשרת חיבור עם הטבע, עם הנוחות שמציע בית מלון. השכרת קרוואן לשבוע תתאים לחופשה משפחתית עם ילדים, קמפינג עם חברים, חופשה רומנטית לזוגות מאוהבים ואפילו חופשה ליחידים שרוצים להתבודד ולצאת לחוויה שיכולה בקלות להפוך לחוויה רוחנית.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!