השכרת קרוואן על הים

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

הקיץ כבר בפתח ומה יותר נכון לקיץ מאשר ים? מחירי בתי מלונות וצימרים גבוהים מאי פעם ולרוב גם המיקומים של אותם מקומות ידרשו נסיעה של כמה דקות ארוכות לים. הגיע הזמן לשנות את הדפוס הקיים ולמצוא מקום לינה על חוף הים ממש וזה פשוט ממה שאתם חושבים. השכרת קרוואן על הים מאפשר לכם להנות מנוף מדהים, מחירים נוחים לכל כיס והוואי משפחתי וחברי פרטי במקום. השכרת קרוואן על הים היא ממכרת, ראו כי הוזהרתם וזה לא דורש טרחה מהצד שלכם. איך זה עובד?

איך זה עובד?השכרת קרוואן על הים מאפשר לכם להנות מנוף מדהים, מחירים נוחים לכל כיס והוואי משפחתי וחברי פרטי במקום.

יש לכם שתי אופציות עיקריות, האחת היא לשכור קרוואן ולאסוף אותו מחניון הקרוואנים של החברה והאופציה השנייה היא שהקראוון יחכה לכם כבר בחוף הים הנבחר בתיאום מראש לפי תאריכים. שירותים אלו משתנים מחברה לחברה. היתרון המהותי של השכרת קראוון על הים הוא שאתם לא צריכים לדאוג לגבי חוסר מקום בחוף, הקרוואן יהיה שם עוד לפני שתגיעו. כמו כן, כל התקנת הקרוואן והמיקום שלו לאחר מציאת מקום גם נחסך, יש להגביה את הקראוון ולייצב אותו כדי שתוכלו ללון בבטחה, לבשל ועוד. כאשר אתם בוחרים לקחת את הקרוואן מהחברה עצמה תהיה לכם בחירה בין שני סוגי קרוואנים:

 1. קרוואן נגרר – קרוואן נגרר הוא קרוואן שמתחבר לרכב האישי שלכם באמצעות וו ייעודי. בחירה בקרוואן נגרר מחייבת אתכם
  השכרת קרוואן על הים היא ממכרת, ראו כי הוזהרתם וזה לא דורש טרחה מהצד שלכם. איך זה עובד?
   

  להחזיק ברכב מתאים לגרירה, היתרון של קרוואן נגרר הוא החופש שלכם להגיע למקום ולנתק את הקרוואן מהרכב ולהתנייד ללא הקרוואן באזור. במקרה בו אין לכם וו גרירה חברות רבות מציעות שירותי התקנת וו גרירה במקום.

 2. קרוואן ממונע – קרוואן ממונע הוא יחידה אחת שלא מצריכה מכם את הרכב האישי שלכם בכדי לנוע ממקום למקום. קרוואן ממונע פחות מתאים לנסיעה בערים צפופות אך חוסך מכם הוצאה פרטית של הרכב. השכרת קרוואן על הים יותר נפוצה בקרוואנים ממונעים, אלא אם כן אין לכם צורך בתנועה עם הקרוואן עצמו וכך החברה מציבה לכם קרוואן נגרר. קרוואן ממונע מתאים לרוב יתאים לרישיון רכב סטנדרטי.

הבדל מחירי ההשכרה בין שני הסוגים אינו מהותי, אך הוצאות דלק עבור אותו טווח נסיעה יהיו גבוהות יותר בקרב קרוואנים ממונעים שצורכים יותר דלק.

השכרת קרוואן על הים – יתרונותהשכרת קרוואן על הים יותר נפוצה בקרוואנים ממונעים, אלא אם כן אין לכם צורך בתנועה עם הקרוואן עצמו וכך החברה מציבה לכם קרוואן נגרר.

השכרת קרוואן על הים בחוף מוסדר לקרוואנים יכולה להקל על השהות שלכם, במיוחד כאשר מדובר על השכרה ארוכת טווח. עם זאת, אתם לא מחויבים לבחור בחוף ים מאורגן. אלו הם היתרונות להשכרת קרוואן על הים בחוף מאורגן:

 • צפיפות – בחופי ים שאינם מיועדים להשכרת קרוואנים בלבד קשה יותר לתאם מקומות והלוקיישן הוא על בסיס תפוסות. חניונים מאורגנים לקרוואנים על החוף יהיו מאורגנים יותר וכרוכים בתשלום מסודר לכל לילה שאתם שוהים במקום. אם אתם מחפשים חופשה פסטורלית ופרטית בחירה בחוף מאורגן היא הנכונה לכם.
 • היגיינה – אם אתם מעדיפים להשתמש בשירותים ומלתחות חיצוניות תוכלו לקבל אותם בחניון מיועד לקרוואנים. במקומות שאינם מוסדרים תצטרכו לרוקן את הפסולת שנשארה במערכת הקרוואן. בחניונים המוסדרים יש לכם גם אפשרות לרוקן את המיכל של הפסולת (פסולת שירותים).  
 • מערכת חשמל – חניון קרוואנים מאורגן מאפשר לכם חיבור לחשמל כדי שתוכלו להנות ממיזוג, בישולים על כיריים חשמליות, תאורה ועוד. אם הקרוואנים שלכם עובדים על סוללה חשמלית תוכלו להנות ממקום ייעודי לטעינה. בחופים לא מוסדרים הפיתרון הוא גנרטור שיהיה בעל מספיק עוצמה כדי לשאת בכל האנרגיה של המוצרים החשמליים. ישנם גם גנרטורים עם מערכת סולרית שיכולים לעבוד מצוין ולחסוך גם בזיהום וגם בהוצאות דלק לגנרטור. בין היתר, תוכלו לחבר את הגנרטור גם למערכת המים הנמצאת במקום.
 • קניות – ברוב החניונים המוסדרים יהיה לכם מרכז קניות בגודל כזה או אחר להשלמת פריטים חסרים, מים, חטיפים, חלב ועוד. ככה אתם לא צריכים לצאת לקניות מחוץ לחניון.

איפה תוכלו למקם את הקרוואן?עם זאת, אתם לא מחויבים לבחור בחוף ים מאורגן. אלו הם היתרונות להשכרת קרוואן על הים בחוף מאורגן:

בין אם בחרתם בקרוואן נגרר ובין אם בחרתם בקרוואן ממונע, ריכזנו עבורכם את החניונים המוכרים לקרוואנים:

 1. חוף בצת – חוף בצת שוכן בין ראש הנקרה לנהריה. במקום יש אתרי קמפינג, אוהלי לינה ומתחם קרוואנים מסודר. המקום מציע לכם מגוון חיבורי חשמל ומים קבועים לקרוואן, מסעדות, מתקנים לילדים במרכז, מקלחות ושירותים.
 2. גן לאומי אכזיב – חניון גן לאומי אכזיב מציע 9 עמדות חנייה לקרוואנים, חיבור למים, חשמל, נקודות טעינה, שירותים, מקררים ומקלחות חמות. החניון ממוקם בלב הגליל המערבי, בסמוך למקום תמצאו בריכות ים, כפר דייגים, נוף גלילי ומסלולים מגוונים.
 3. חוף גופרה – חניון קרוואנים ממש מול ים הכנרת. החניון מחולק לשני מפלסים ומציע לכם את כל השירותים לחופשה מושלמת. במקום תמצאו אטרקציות ימיות לכל המשפחה, השכרת ציוד חשמלי ועוד. חשוב לציין, במקום לא ניתן להשמיע מוזיקה על פי נהלי המקום ולכן, אם אתם מחפשים חופשה שקטה זה המקום עבורכם.
 4. חוף דוגה – חוף דוגה נמצא למרגלות הכנרת בצידה המזרחי. במקום תקבלו שירותי מים וחשמל, עלויות "שכירות" המקום בדרך כלל יתחילו מכ-170 ש"ח ללילה בהתאם לעונת השנה וביקוש.

חניונים לא מוסדריםחוף מכמורת הוא מבין החופים היפים והמבוקשים בארץ. תוכלו לתאם השכרת קרוואן על הים עם אחת החברות ולשמור לעצמכם מקום ממש למרגלות הים.

 1. חוף הצוק – אם אתם גרים במרכז ולא רוצים להרחיק לכת, חוף הצוק הוא אחד החופים הפופולריים בקרב מטיילים רבים. החוף נמצא בין הרצליה לתל אביב.
 2. חוף מכמורת – חוף מכמורת הוא מבין החופים היפים והמבוקשים בארץ. תוכלו לתאם השכרת קרוואן על הים עם אחת החברות ולשמור לעצמכם מקום ממש למרגלות הים. החוף אינו מציע שירותי מים וחשמל ולכן יש להצטייד בגנרטור.
 3. חוף דרומי אילת – אם החלטתם להדרים אחד החופים היפים של ים סוף מתאימים בדיוק לקרוואן שלכם. המקום אינו מציע שירותים כאלה ואחרים ולכן, עליכם יהיה להכין את עצמכם בהתאם.

השכרת קרוואן על הים – מחירים

מחירי השכרת קרוואן על הים יהיה בהתאם לשלושה פרמטרים: סוג הקרוואן, כמות לילות וביקוש. מחירי ההשכרה נעים בין 350 ש"ח ל-950 ש"ח ללילה. מלבד לכך, תצטרכו לשלם דמי ביטוח באופן חד פעמי בעלות של כ-150 ש"ח. המחיר משפיע על הביקוש בדיוק כמו בתי מלון וצימרים, אך בהשוואה לאלו המחיר של חופשה משפחתית או זוגית בקרוואן נמוך יותר ומגבש בהרבה מאשר מלונות וצימרים. אז אתם יודעים כבר איפה תהיה החופשה הבאה שלכם?

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!