חופשה בקרוואן

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

אם התכנון הוא חופשה בקרוואן, קרוואן נייד על גלגלים הוא הפתרון המושלם עבורכם. קרוואנים משמשים לעתים קרובות בתור הפתרון הטוב ביותר שמהווה אלטרנטיבה לשינה באוהלים בחיק הטבע. עם כל הנוחות שאפשר, חופשות בקרוואנים כוללות הרבה יתרונות שונים. בואו נדבר עליהם.

ניתן לשכור בתים ניידים על גלגלים באמצעות חברות המתמחות באירוח מסוג זה. לחלק מהחברות הללו יש אפילו בתים ניידים על גלגלים שמגיעים עם כל השירותים שתמצאו בבית שלכם, כמו מטבח וחדר רחצה, כיריים ועוד. חופשה בקרוואן מאפשרת לכם להנות מכל הנוחות והשלווה של בית, בעודכם בחוץ נהנים מהאוויר הפתוח.

מה צריך לדעת על חופשה בקרוואן?

טרנד הבתים הניידים על גלגלים מדביק את הקצב בישראל, מה שכבר אופנה ותיקה מאוד בארצות הברית. זהו סוג של קרוואנים שניתן לגרור על ידי רכב ויכול לשמש כמקום מגורים זמני. עם זאת, ישנם גם בתים ניידים על גלגלים שלא מצריכים גרירה, אלא הם עצמאים בשטח. חופשה בקרוואן מהסוג הזה נקראת גם חופשה ב-"טריילר".

טריילרים מגיעים בכל מיני גדלים וצורות, עם אבזור מסוגים שונים ובמחירים משתנים. לקרוואן יש בדרך כלל חדר שינה, חדר רחצה או חיבור למקלחת חיצונית, מטבח אחד עם פינת אוכל וסלון קטן עם ספת מיטה. ככל שתצטרכו אבזור רב יותר, כך כמובן המחיר של הקרוואן יעלה.

חופשה בקרוואן, קרוואן נייד על גלגלים הוא הפתרון המושלם עבורכם. קרוואנים משמשים לעתים קרובות בתור הפתרון הטוב ביותר שמהווה אלטרנטיבה לשינה באוהלים בחיק הטבע

כיצד גוררים קרוואן נייד ולמה הוא משמש?

נגרר הוא סוג של בית נייד שנמשך על ידי רכב. ניתן להסיע אותו לכל מקום אליו הנהג רוצה להגיע. הנגרר נגרר בדרך כלל על ידי משאית, אך ישנם גם רכבי פנאי ושטח עם וו גרירה שיכולים לגרור בתים ניידים מהסוגים האלו. כאמור, נגררים מגיעים בכל הצורות והגדלים, מדגמים קטנים עם סרנים בודדים ועד לדגמים משולשים גדולים המסוגלים לשנע ציוד רב ומס' גדול של אנשים. נגררים עשויים לשמש לנסיעות אישיות, למטרות מסחריות או שניהם.

מעבר למה שציינו עד כה, קרוואן נגרר יכול לשמש גם למטרת חדר אומנים, משרד נייד, קליניקות טיפוליות ועוד. עם זאת, עבור שימושים קבועים ולא זמניים כמו חופשה, יכול להיות שיהיה עדיף לרכוש קרוואן ולא לשכור אותו. הכול עניין של עלות מול תועלת, זמן השימוש בקרוואן והצרכים שלכם ממנו.

בתים ניידים על גלגלים שמגיעים עם כל השירותים שתמצאו בבית שלכם, כמו מטבח וחדר רחצה, כיריים ועוד. חופשה בקרוואן מאפשרת לכם להנות מכל הנוחות והשלווה של בית, בעודכם בחוץ נהנים מהאוויר הפתוח.

להנות מה-"בחוץ" תוך נוחות מרבית

חופשה בקרוואן היא דרך נסיעה משתלמת ונוחה. זוהי גם דרך נהדרת ליהנות מהחוץ, תוך כדי יכולת לחיות בפאר. אתם מקבלים יחידת מגורים עצמאית שניתן לגרור על ידי מכונית, משאית או טנדר, כאשר המונח "קרוואן" בא מהרעיון של "גרירת" הבית מאחורי מכונית. אם אתם מעוניינים לשכור קרוואן לחופשה מבלי שיהיה את הצורך לגרור אותו, אתם תצטרכו טריילר הכולל מנוע (כלומר נייד ועצמאי בניגוד לנגרר). לרוב, טריילרים מהסוגים האלו הם מאוד מאובזרים ומותאמים עבור טיולי משפחות. אם אתם מטיילים עם ילדים, תוכלו להנות מהקרוואן בכל רחבי הארץ. ישנם מספר חניונים ייעודיים ברחבי הארץ, שבהם תוכלו להחנות את הקרוואן בלילה לאחר יום טיולים ארוך. ואם אתם רוצים לבלות את החופשה שלכם בקרוואן ואתם מחפשים השכרת קרוואן, אז חשוב לדעת מה לבדוק לפני השכרת אחד כזה. בואו נעבור על כך, המשיכו לקרוא.

מה צריך לדעת על חופשה בקרוואן? טרנד הבתים הניידים על גלגלים מדביק את הקצב בישראל, מה שכבר אופנה ותיקה מאוד בארצות הברית.

מה צריך לבדוק לפני השכרת קרוואן?

יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון לפני השכרת קרוואן לחופשה, כמו גודל הקרוואן, משקל המטען שהוא יישא, כמות האנשים שהוא יישא וסוג המטען שיובל עליו. כמו כן, אם אתם מתכוננים לגרור את הקרוואן בעזרת רכבכם הפרטי, חשוב לבדוק את מגבלת משקל הגרירה של הרכב שלכם. וכמובן, רכבכם חייב להיות רכב עם רישיון גרירה.

בטיחות ונוחות הם שני ההיבטים החשובים ביותר בהשכרת קרוואן. עם זאת, ישנם גורמים נוספים שכדאי לשקול לפני קבלת החלטה. אחד הדברים שהכי חשוב לבדוק הוא האם הקרוואן תקין ומבחינה קוסמטית הכול בסדר. לפני שיוצאים אל חופשה בקרוואן עם המשפחה, תעברו על הקרוואן ותראו שאין חלקי פלסטיק שבורים, מכות בפח וכולי. חפשו כל סימן של נזק על הקרוואן, כגון סדקים בקירות או ריצוף, או נזילות כלשהן. כמו כן, בדיקת מצב הטריילר צריכה לכלול בדיקה של כל החלקים שלו שהם אכן תקינים, כגון מכשירי חשמל ואורות.

היתרון של חופשה בקרוואן על פני חופשה באוהל

חופשת קרוואן היא דרך מצוינת ליהנות בחוץ ללא הטרחה של הקמת אוהל. זוהי גם דרך מושלמת לחסוך כסף ועדיין לקבל את כל הנוחות של הבית, בניגוד לבתי מלון שנחשבים יקרים מאוד בארץ. בהיבט זה, ישנם כמה יתרונות של קמפינג בקרוואן על פני קמפינג באוהלים או חופשות בבתי מלון. היתרון הראשון שעולה על הדעת הוא, שקל יותר לצאת לחופשת קרוואן מאשר אוהלים, מכיוון שהם מגיעים עם הכול מותקן בהם מראש – כולל רהיטים, כלי עזר, כלים חשמליים, מיטה, כיריים, מיקרוגל וכולי. במובן זה, אפשר להגיד כי חופשה בקרוואן היא דרך חסכונית לטייל. זוהי גם דרך נהדרת ליהנות מהטבע ולטעום מהאוויר הפתוח.

בסופו של דבר, חופשה בקרוואן היא הרבה יותר משתלמת מאשר שהייה במלון. קרוואן הוא גם נוח מאוד, שכן יש בו את כל השירותים של הבית ללא הטרחה של אריזה ופירוק. בשורה התחתונה, חופשה בקרוואן היא דרך מצוינת להתרחק מהמולת היומיום. הקרוואן יכול להיות מקום בו תוכלו ליהנות מהטבע ולהירגע, הוא יספק יותר מקום מאוהל, וזה יותר נוח משינה בשקי שינה בטבע.

חופשה בקרוואן היא הרבה יותר משתלמת מאשר שהייה במלון. קרוואן הוא גם נוח מאוד, שכן יש בו את כל השירותים של הבית ללא הטרחה של אריזה ופירוק.

המלצה לערוך מחקר שוק לפני השכרת קרוואן לחופשה

צריכים חברת השכרת קרוואנים לחופשות? חשוב לדעת, כדאי לערוך מחקר על החברה שנותנת את השירות כדי שתוכלו לוודא שיש לה מוניטין מצוין ושיש לה רישיון לספק את השירות הזה. כמו כן, חשוב לערוך מחקר ולהשוות מחירים. ישנן הרבה חברות שונות בשוק המציעות נגררים להשכרה. לחלק מהחברות יש מחירים טובים יותר מאחרות וחלקן מציעות קרוואנים מאוד מפוארים. אם כך, כדאי לעשות מחקר שוק כדי לראות מהו המחיר הטוב ביותר עבור גודל הקרוואן שאתם צריכים. כדאי גם להשוות מחירים כדי לראות מי מציע את העסקה הטובה ביותר, מכיוון שההבדלים עשויים להתבטא במאות שקלים לעיתים.

בין חברות ההשכרה שונות של טריילרים, יש בדרך כלל מחירים שונים עבור נגררים בגדלים שונים. אם לא תערכו את מחקר השוק הנכון והשוואת המחירים, אתם עלולים לשלם יותר ממה שאתם צריכים או יותר מהמחירים המקובלים בשוק. אתם יכולים לערוך מחקר שוק על ידי הסתכלות בסוכנויות השכרה שונות באזור שלכם או באינטרנט. חשוב שתיקחו בחשבון את סוג הקרוואן שאתם מחפשים, כי זה ישפיע על הגודל, הסגנון וטווח המחירים שאתם בודקים. דרך טובה להתחיל היא להיכנס לאינטרנט ולחפש "השכרת קרוואנים" באזור שלכם. לאחר שמצאתם כמה חברות שמציעות נגררים, הגיע הזמן להשוות מחירים.

יש הרבה חברות השכרת קרוואנים שונות בענף, כאשר לכל אחת מחירים ושירותים משלה. וכולן מציעות עסקאות וחבילות שונות, מה שיכול להקשות על מציאת האחת המתאימה לכם. אם תעקבו אחר הדגשים והטיפים שריכזנו כאן עבורכם, גם אתם תוכלו להנות מכל הנוחות והכיף של חופשה בקרוואן ולמצוא את הטריילר הנכון לכם ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

אילת

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון