נופש בקראוון – הכירו את הנופש החלומי בקראוון

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

מתכננים את החופשה הבאה שלכם? חשוב שתכירו את אחת האפשרויות המבוקשות ביותר בשנים האחרונות. מרבית האנשים בוחרים בתי מלון או צימרים לנפוש בהם, אך בשנים האחרונות נכנסה אפשרות נוספת לשוק הנופש – נופש בקראוון מושכר. לפני שאתם ממהרים לשלול את האפשרות בטענות כי אבזור הקראוון לא ימלא את מיטב הצרכים שלכם או כי הצפיפות בקאוון אינה מתאימה עבורכם, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות. בשורות הבאות נגע בכל היתרונות הגדולים של נופש בקראוון על פני נופש בצימרים או בבתי מלון, נגע בסיבות המרכזיות בגינן אנשים רבים כיום בוחרים לשכור קרוואנים לטיולים או אף למגורים ונציג את כל ההבדלים בין קרוואן יוקרתי לבין טיול אוהלים. אז אם גם לכם מתחשק לעשות שינוי בטיול השנתי הקבוע לבית המלון או לצימר, הגעתם למקום הנכון.

כל ההבדלים בין קראוון לאוהלים

ראשית, חשוב לפתוח ולומר כי נופש בקראוון שונה בתכלית מנופש באוהלים. אנשים רבים נרתעים מנופש בקראוון במענה כי תנאינופש בקראוון מושכר. לפני שאתם ממהרים לשלול את האפשרות בטענות כי אבזור הקראוון לא ימלא את מיטב הצרכים שלכם או כי הצפיפות בקראוון אינה מתאימה עבורכם הקראוון דלים ומזכירים טיול אוהלים, ולא טיול בבית מלון או בצימר. לכן, חשוב להעמיד את הדברים על דיוקם – נופש בקראוון כולל את כל האבזור הנדרש לחופשה חלומית. בשונה מטיולי אוהלים, נופש בקראוון מבטיח לכלל הנופשים בו מקלחות עם מים חמים בכל שעות היממה, מיזוג אוויר, נקודות חשמל בכל רחבי הקרוואן, שירותים, מיטות ואף מטבל מאובזר. אז אם עד היום בחרתם שלא לנפוש בקראוון מחשש לתנאים, חשוב לדעת שתנאי המגורים בקרוואן לא טובים פחות מתנאי המגורים בבית מלון יוקרתי או בצימר רומנטי. אז אם בא לכם לשנות את החופשה השנתית וליהנות מחופשה שונה ומרעננת הכוללת לא מעט יתרונות על פני מלונות וצימרים, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות. בשורות הבאות נציג את מרבית היתרונות המשמעותיים ביותר שגורמים לאנשים רבים לוותר על הצימר או על בית המלון לטובת נופש בקראוון.

הכירו את היתרונות הגדולים של קראוון על מלונות או צימריםבשורות הבאות נציג את מרבית היתרונות המשמעותיים ביותר שגורמים לאנשים רבים לוותר על הצימר או על בית המלון לטובת נופש בקראוון.

כפי שציינו לעיל, נופש בקראוון מתחיל לתפוס תאוצה בקרב אנשים רבים בארץ ובעולם. ישנם לא מעט סיבות בגינן רבים מוותרים על החופשה השגרתית לטובת נופש בקראוון. ריכזנו עבורכם את מרבית היתרונות הגדולים ביותר של נופש בקראוון, כך שתוכלו לבחון היטב האם חופשה זו מתאימה גם לכם.

היתרונות הגדולים ביותר שגורמים לרבים לוותר על בתי המלון והצימרים לטובת נופש בקראוון הם:

  • חופשה חלומית בחיק הטבע

חולמים על חופשה בחיק הטבע? הדרך הטובה ביותר להגשים את חלומכם היא נופש בקראוון. נופש בקראוון מאפשר לכם למקם את נקרוואן שלכם בכל מקום שתבחרו, לרבות על חוף הים או לצידי נופים פסטורליים ומרשימים ביופיים. בניגוד לבתי מלון או צימרים שיצריכו מכם ללכת מספר דקות עד לחיק הטבע ממש, נופש בקראוון יאפשר לכם למקום את הקראוון עצמו בכל מקום שתבחרו, לרבות הנוף המדברי של דרום הארץ או הנוף הירוק והם סטורלי של חלקה הצפוני. אז אם אתם חולמים לקום מרעש רחשי הגלים או מציוץ הציפורים, נופש בקראוון הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם.

  • חופשה מתגלגלת – תוכלו לשנות מיקום בכל זמן שתרצונופש בקראוון מאפשר לכם למקם את נקרוואן שלכם בכל מקום שתבחרו, לרבות על חוף הים או לצידי נופים פסטורליים ומרשימים ביופיים.

מתלבטים אם לרדת לדרום המדברי או לעלות לצפון הירוק? חופשה בקראוון תאפשר לכם לשלב בין האפשרויות. אם גם אתם לא מצליחים להחליט על מיקום החופשה האידיאלית עבורכם, חשוב שתדעו שחופשה בקראוון מאפשרת לכם לנוע בחופשיות לכל מקום שתרצו. לא מעט אנשים שלא מצליחים להחליט על יעד הטיוך האולטימטיבי עבורם בוחרים בנופש בקראוון במטרה לשלב את כל האפשרויות הטובות ביותר. רוצים ליהנות מכל המקומות בטיול אחד בלבד? קראוון להשכרה הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם.

  • זמני כניסה ויציאה מותאמים ללוח הזמנים שלכם

יתרון נוסף של נופש בקראוון הוא האפשרות לשכור ולהחזיר את הקראוון בזמנים נוחים ומתאימים לצרכים שלכם. בשונה מבתי מלון או צימרים המחייבים אתכם לעמוד בזמני קבלה ופינוי חדרים, נופש בקראוון מאפשר לכם לנהל את לוח הזמנים לכם בהתאם לצרכי הטיול. בתי מלון וצימרים מחייבים את הנופשים על יום מלא גם אם הם מגיעים רק בשעות הלילה. כמו כן כלל הנופשים בבתי מלון או בצימרים נדרשים לפנות את החדר בשעות הבוקר. אם אתם רוצים לנהל את הטיול שלכם בהתאם ללוח זמנים מדוייק לצרכים האישיים שלכם, נופש בקראוון הוא הפיתרון הטוב ביותר עבורכם.

  • מתאים מאוד גם לנופשים הספונטניים

רגילים לקבוע נופש בספונטניות? מרבית בתי המלון והצימרים לא ישאירו לכם חדרים פנויים בעונות החמות. לעומת זאת, נופש בקראוון מבטיח לכם אפשרות של נופש ספונטני. בשל הביקוש הגדול, כיום יש לא מעט קראוונים שיוכלו להתאים לכל צורך. אז אם גם אתם מתכננים נופש ספונטני ללא הכנה מוקדמת, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתמצאו קראוון מדוייק שעונה על כלל הצרכים שלכם. מרבית בתי המלון והצימרים נתפסים מספר שבועות טרם התאריך בעונת הקיץ החמות לנופשים.

  • איבזור מלא לניהול שגרה ללא פשרותלא מעט אנשים שלא מצליחים להחליט על יעד הטיוך האולטימטיבי עבורם בוחרים בנופש בקראוון במטרה לשלב את כל האפשרויות הטובות ביותר.

חוששים לנפוש בקראוון בטענה כי נופש בקראוון מזכירה נופש באוהלים? כפי שציינו מעלה, כיום יש קראוונים יוקרתיים הכוללים אבזור נרחב. אם אתם חוששים לנפוש בקראוון בטענה שלא תצליחו לנהל את שגרת הנופש הרגילה שלכם, חשוב לדעת שכיום יש קראוונים גדולים ומפוארים הכוללים מקלחות עם מים חמים בכל שעות היממה, נקודות חשמל בכל רחבי הקראוון, מיזוג אוויר, מקרר, מטבח ועוד. כל פרטי האבזור הללו מאפשרים לכם לנהל שגרת נופש רגילה ללא תנאים פחות טובים מחדרי מלון מפוארים או צימרים רומנטיים.

  • חיסכון של עשרות אחוזים במחיר

רוצי ליהנות מחופשה חלומית ולחסוך עשרות אחוזים במחיר? נופש בקראוון היא התשובה הטובה ביותר עבורכם. לא מעט אנשים כיום שבוחרים לנפוש בקראוון מצליחים לחסוך עשרות אחוזים במחיר בהשוואה לנופש בבית מלון או בצימר. מעבר לחיסכון בעלויות השכרת הקראוון, כלל הנופשים בו יכולים לחסוך לא מעט כסף על מסעדות רבות במהלך הטיול. כפי שציינו מעלה, קראוון יוקרתי כולל מטבח מאובזר המאפשר לכלל השוהים לבשל ארוחות בוקר, צהריים וערב ללא כל בעיה. אם גם אתם רוצים ליהנות מחופשה חלומית בחיק הטבע ולחסוך לא מעט כסף בהשוואה לחופשה רגילה בבית מלון, קראוון יוקרתי יכול להתאים לכם.

  • קרוואנים בכל הגדלים – מתאים לכל בני המשפחהכפי שציינו לעיל, נופש בקראוון מתחיל לתפוס תאוצה בקרב אנשים רבים בארץ ובעולם.

נקודה נוספת שחשוב שתכירו היא העובדה שכיום יש מגוון גדלים של קרוואנים להשכרה. רוצים לצאת לטיול רומנטי עם בן או בת הזוג? קרוואנים זוגיים יוכלו לשרת את מלוא הצרכים שלכם בצורה מיטבית. מנגד, אם אתם חושבים לצאת לטיול משפחתי בחיק הטבע, בטח תשמחו לשמוע שישנם קראוונים גדולים המתאימים למשפחות גדולות. אז בין אם אתם מתכננים חופשה זוגית ובין אם אתם מתכננים חופשה משפחתית, נופש בקראוון יוכל להתאים לכם.

  • אפשרות אירוח מושלמת

חשוב לדעת שישנם לא מעט אנשים כיום שבוחרים לעשות בקראוון שימוש שונה. מארחים? קראוון יוקרתי יוכל להתאים לכם. אם אתם צריכים לארח בני משפחה או חברים ואין די מקום לכולם בדירתכם, קראוון להשכרה יוכל לסייע לכם בכך. כל שאתם צריכים לעשות זה לשכור קראוון גדול ויוקרתי ולהציב אותו בסמוך לדירתכם. כך תוכלו להבטיח לכל האורחים שלכם לינה מסודרת ונוחות מרבית.

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

אילת

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון