קרוואן להשכרה לסופש – התחליף הטוב ביותר לבתי המלון או לצימרים השונים

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

קרוואן להשכרה לסופשלא מעט אנשים כיום מחפשים חלופה לחופשות השכיחות בבתי המלון או בצימרים הפרוסים בכל רחבי הארץ. אם גם לכם נמאס מהחופשות השגרתיות בבתי המלון או בצימרים, הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים שאתם חייבים להכיר אודות אחת החלופות המבוקשות ביותר לחופשות בישראל – קרוואן להשכרה לסופש. אנשים רבים כיום בוחרים קרוואן להשכרה לסופש למטרות טיולים בכל רחבי הארץ. אפשרות זו כוללת לא מעט יתרונות משמעותיים על פני בתי המלון או הצימרים השונים. נשמע לכם מעניין? חשוב לדעת שהביקוש לקרוואנים להשכרה נמצא בעלייה מתמדת בארץ ובעולם. הביקוש הגדול מוביל לשיפור תמידי של רמות אבזור הקרוואנים, כך שכיום אתם יכולים לבחור קרוואנים מאובזרים במיוחד הכוללים את כל הנדרש לחופשה חלומית. אז לפני שאתם ממהרים לסגור את החופשה הבאה שלכם, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות.

 

טיול קרוואנים זה לא טיול אוהלים – כל ההבדלים שאתם חייבים להכיר!

רגע לפני שנגע בכל היתרונות הגדולים ביותר בגינם אנשים רבים כיום בוחרים לוותר על בתי המלון לטובת קרוואן להשכרה לסופש, חשוב להדגיש נקודה חשובה. לא מעט אנשים חוששים מקרוואן להשכרה לסופש לחופשה בטענה כי טיולי קרוואנים מזכירים להם טיולי אוהלים. לכן, חשוב להדגיש ולומר כי קיים פער תהומי בין טיולי אוהלים לבין טיולי קרוואנים. כפי שציינו מעלה, הביקוש לקרוואנים הולך ועולה בשנים האחרונות, מה שגורם לכלל המשכירים לאבזר את הקרוואנים בשלל ציוד נדרש לחופשה מושלמת. מרבית הקרוואנים המוצעים להשכרה למטרות נופש מגיעים מצויידים עם מקלחות עם מים חמים במשך כל שעות היממה, מיטות נוחות, מיזוג אוויר, נקודות חשמל רבות, מטבח מאובזר ועוד. אז אם עד היום חששתם לנסות לשנות ולוותר על בתי המלון לטובת קרוואנים בגין תנאי המחייה, חשוב שתכירו את הקרוואנים המאובזרים שיש כיום לכלל המשכירים להציע לכם.

אז למה קרוואן ולא צימר או בית מלון? 

אז אם גם לכם מתחשק לשנות את הטיול הקבוע לבית המלון המפואר או לצימר הרומנטי, קרוואן להשכרה לסופש הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם. בשורות הבאות נגע בכל היתרונות הגדולים ביותר של קרוואן להשכרה לסופש על פני מלון לסופש, כך שתוכלו לבחור נכון את החופשה הבאה שלכם.

 

היתרונות הגדולים ביותר של קרוואן להשכרה לסופשהיתרונות הגדולים ביותר של קרוואן להשכרה לסופש על פני בתי מלון מפוארים או צימרים רומנטיים הם:

  • חופשה חלומית בחיק הטבע

חולמים על חופשה בחיק הטבע? בעזרת קרוואן להשכרה לסופש אתם יכולים ליהנות מטבע מבעד לחלון. בשונה ממרבית בתי המלון והצימרים בישראל, קרוואן להשכרה לסופש מאפשר לכם ליהנות מחופשה חלומית לצד נוף מדברי בדרום הארץ או נוף פסטורלי ומרהיב בצפון הארץ. חופשה בקרוואן מאפשרת לכם למקם את הקרוואן בכל מקום שתבחרו, לרבות לצד נופים עוצרי נשימה. רוצים להתעורר לרחש הגלים או ציוץ הציפורים? ללא כל צל של ספק חופשה בקרוואן להשכרה לסופש תאפשר לכם לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

 

  • ניהול לוח זמנים מלא בהתאם לצרכים שלכם

יתרון נוסף ומשמעותי של קרוואן להשכרה לסופש על פני חופשה בבית מלון או בצימר היא האפשרות לנהל את לוח הזמנים שלכם בהתאם לצרכים האישיים שלכם. בתי מלון וצימרים מחייבים אתכם לעמוד בזמני צ'ק אין וצ'ק אווט. גם אם תוכלו להגיע רק בשעות הערב לבית המלון, תידרשו לשלם מחיר זהה לאדם שהגיע בשעות הצהריים. כמו כן תהיו חייבים לפנות את החדר בשעות הבוקר, מה שלא תמיד מתאים לכל הנופשים. לעומת הגבלות זמנים אלה, קרוואן להשכרה לסופש מאפשר לכם לנהל את לוח הזמנים שלכם בהתאם לצרכים האישיים שלכם. רוצים להגיע בשעות הערב ולשכור קרוואן? תשלמו רק על שעות ההשכרה בלבד. רוצים לבלות בשעות הלילה ולישון בשעות היום? תוכלו לפנות את הקרוואן בכל שעה שתרצו. גמישות זו מהווה יתרון משמעותי לדעת רבים.

 

  • מעבר בין אתרים שונים לבחירתכם

מתלבטים על יעד הטיול הבא שלכם? בעזרת קרוואן לסופש תוכלו לשלב בין היעדים האטרקטיביים ביותר. לא מעט אנשים כיום בוחרים קרוואן לסופש במטרה לשלב בין כמה אתרים שונים למהלך הטיול שלהם. אם גם אתם מתלבטים על מיקום הנופש הבא, בעזרת קרוואן להשכרה לסופש אתם יכולים להתנייד מהדרום לצפון ללא כל מגבלה. לא מעט נופש בקרוואנים בוחרים לשלב בין הנוף המדברי של הדרום לבין הנוף הירוק של הצפון. כך או כך, אפשרות זו של קרוואן לסופש מאפשרת לכם לשלב בין כלל היעדים האטרקטיביים ביותר שרציתם לטייל בהם.

 

  • חיסכון כלכלי של אלפים שקלים

מעבר לכלל היתרונות שצויינו מעלה, בטח תשמחו לשמוע שקרוואן להשכרה לסופש מאפשר לכם לחסוך עשרות אחוזים במחיר בהשוואה לבית מלון מפואר או צימר רומנטי. קרוואן לסופש מאפשר לכם ליהנות ממחירים נוחים של השכרת הקרוואן, אך מעבר לכך, מחיסכון משמעותי של ההזנה בטיול. לא מעט אנשים משלמים לא מעט כסף על ארוחות בוקר, צהריים וערב במסעדות במהלך הטיולים שלהם. קרוואן מאובזר היטב מגיע עם מטבח פעיל שיאפשר לכם לבשל ארוחות בוקר, צהריים וערב ללא כל בעיה. רוצים ליהנות מחופשה חלומית בחיק הטבע ולחסוך עשרות אחוזים במחיר? קרוואן להשכרה לסופש הוא התשובה עבורכם!

  • אבזור נרחב

כפי שציינו לעיל, כיום הקרוואנים מגיעים מצויידים באבזור רב. בשונה מהמקובל לחשוב, קיים פער משמעותי בין טיול אוהלים לבין טיול קרוואנים. טיול אוהלים אינו כולל תנאים נוחים לחופשה משפחתית. לעומת זאת, קרוואן להשכרה לסופש מבטיח לכם אבזור נרחב הכולל את מיטב התנאים שאתם צריכים בשביל חופשה חלומית. בין כלל האבזור שתמצאו בקרוואן יוקרתי ניתן למנות מקלחת עם מים חמים ללא הפסקה, מיטות נוחות, תאורת פנים ותאורת חוץ, נקודות חשמל פרוסות לאורך כל הקרוואן, מיזוג אוויר, מטבח מאובזר ועוד. כלל הפריטים הללו מבטיחים לכם חופשה מפנקת ללא התפשרות כלל.

 

  • חופשה לכל בני המשפחה

חושבים לצאת לחופשה על כל בני המשפחה? קרוואן להשכרה יאפשר לכם לעשות זאת. כיום יש מבחר עשיר של סוגי קרוואנים שונים בשלל גדלים לבחירתכם. חושבים על חופשה עם כל בני המשפחה המצומצמת? קרוואן אחד גדול יוכל להספיק לכם. כיום יש קרוואנים גדולים הכוללים מספר מיטות, כך שתוכלו להסתפק בקרוואן אחד לכלל בני המשפחה שלכם. משפחה גדולה? שני קרוואנים יבטיחו לכם די מקום בשביל להכניס את כולם. חופשה בקרוואן ידידותית לכלל בני המשפחה בכל הגיליאים, כך שאתם יכולים לתכנן את החופשה המשפחתית הבאה שלכם בקרוואן.

 

לסיכום, חופשה בקרוואן יכולה להוות תחליף ראוי לבתי המלון המפוארים או לצימרים הרומנטיים

לסיכום, קרוואן להשכרה לסוף שבוע מאפשר לכם ליהנות מלא מעט יתרונות שלא תמצאו בבתי המלון או בצימרים השונים. בעזרת קרוואן אתם יכולים להתעורר לרחשי הגלים או לציוץ הציפורים, לשלב מספר יעדים שונים בטיול אחד, לנהל את לוחות הזמנים בהתאם לצרכים האישיים שלכם, ולהבטיח את הנאתם של כלל בני המשפחה. נמאס לכם מבתי המלון או מהצימרים השונים? כדאי לכם לבחון את האפשרות של קרוואן להשכרה לסוף השבוע.

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

אילת

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון