קרוואן לזוג

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

קרוואן לזוג הוא החופשה המושלמת, מכיוון שהוא מציע פרטיות ואינטימיות ללא צורך בתכנון רב. בספונטניות מוחלטת, תוכלו לארוז את החפצים שלכם ולנסוע לנופש בחיק הטבע או בכנרת. כמו כן, קרוואן לזוג יכול להיות שימושי גם במקרים אחרים ובתחומים שונים. בואו נדבר על זה.

מעבר לכך שהם מושלמים עבור חופשות, קרוואנים לזוג הם דרך מושלמת להובלת ציוד ואספקה למוזיקאים. הם משמשים גם כמשרד נייד, חדר אמן, או כחדרון עבור אומנים, למטרות הפקות של סרטים ועוד. כמו כן, קרוואן לזוג הוא הפתרון המושלם להובלת הציוד והאספקה שלך כשאתה בסיורים, בעבודה וכו'. הנה כל המידע לפניכם:

קרוואן לזוג מהווה את הפתרון המושלם לחופשה בטבע

קרוואן הוא פתרון מושלם לחופשה בטבע כי הוא נותן לכם את החופש לחקור ולהירגע, תוך קבלת הנוחות של כמעט בית. כמו כן, קרוואן מושלם לזוג מכיוון שהוא מאפשר להם להתרחק מהמולת היומיום. זה גם מאפשר להם להיות קרובים זה לזה, לבלות זמן איכות יחדיו.

מעבר לכך, קרוואנים מצוינים גם למי שרוצה לחקור מקומות חדשים, שכן אתם יכולים לשים את האוהל שלכם בכל מקום ולא צריך לדאוג למצוא מקום עם חשמל או מים. אם יש לכם גנרטור לקרוואן, אתם מסודרים. ובואו נדבר גם על זה.

קרוואן לזוג יכול להיות שימושי גם במקרים אחרים ובתחומים שונים. בואו נדבר על זה.

מדוע חשוב לרכוש גנרטור כאשר יוצאים לחופשה בקרוואן?

גנרטור הוא פריט חיוני שיש בחופשה, במיוחד כאשר אתם שוהים בקרוואן לזוג. חשוב לרכוש גנרטור שיוכל לספק מספיק כוח לקרוואן ולכל מכשירי החשמל והאלקטרוניקה הדרושים לכם. מובן כי, ישנן סיבות רבות מדוע חשוב לרכוש גנרטור ביציאה לחופשה בקרוואן. אבל מתי נצטרך אותו? לדוגמה, אם החשמל נכבה, יכול להיות קשה למצוא שקעי חשמל עבור מכשירי החשמל והאלקטרוניקה בטבע. ואם אין לכם גנרטור, לא תוכלו להשתמש בהם כלל.

חשוב גם שלגנרטור שלך יהיה מספיק כוח עבור הקרוואן הזוגי שלכם, כי גנרטורים שאינם מספיק חזקים יבזבזו יותר דלק. וכעת לשאלת מיליון הדולר: האם כדאי לשכור גנרטור או לרכוש גנרטור כאשר יוצאים לחופשת קרוואן?

במיוחד כאשר אתם שוהים בקרוואן לזוג. חשוב לרכוש גנרטור שיוכל לספק מספיק כוח לקרוואן ולכל מכשירי החשמל והאלקטרוניקה הדרושים לכם

לשכור או לרכוש גנרטור בחופשת קרוואן לזוג?

כשיוצאים לחופשת קרוואן זוגית, יש להחליט האם לשכור או לרכוש גנרטור, ובסוך הכול תלוי בכמות השימוש שלכם במכשיר. השכירות יקרה יותר בטווח הארוך ורכישה יכולה להיות אופציה טובה יותר אם אתם יוצאים לחופשות רבות. בעת השכרה, צריך לשלם עבור הדלק והתחזוקה של הגנרטור וכן את עלות הפעלתו. זה אומר שאם אתה לא נזהר בכמות הדלק שאתה משתמש, אתה עלול בסופו של דבר להוציא יותר כסף מאשר אם תרכוש אחד.

הגורם הנוסף שבא בחשבון בעת השכרה הוא, איזה סוג של קרוואן לזוג יש לכם. אם מדובר על קרוואן לזוג בלבד, גנרטור בינוני אמור להספיק לכם. אם מדובר על קרוואן משפחתי, תצטרכו גנרטור חזק יותר. ישנם יתרונות רבים להשכרת גנרטור כאשר יוצאים לחופשת קרוואן זוגית, אך יש בכך גם כמה סיכונים. למשל, השכרת גנרטור ישן שבסופו של דבר שובק חיים בטבע. מה עושים? ניחשתם נכון – גנרטור חירום.

איזה סוג של קרוואן לזוג יש לכם. אם מדובר על קרוואן לזוג בלבד, גנרטור בינוני אמור להספיק לכם

מדוע חשוב לשכור גם גנרטור וגם גנרטור חירום?

כאשר שוכרים גנרטור, הקפידו לשכור אחד שתואם לקרוואן הזוגי שלכם. ואם אתם יוצאים לחופשה בקרוואן לזוג, כדאי שיהיה לכם גם גנרטור חירום. הסיבה שבגללה כדאי לשכור את שני הגנרטורים היא כי אם יש לך רק אחד, עלולות לקרות תקלות בגנרטור הראשי. במקרים אלו, יכול להיות שיהיה קשה לקבל עזרה בעת הצורך בטבע. כשיש גנרטור חירום, מכניסים אותו לפעולה במקום הראשי ששבק חיים.

כאמור, ביציאה לחופשה חשוב לשכור גנרטור וכן גנרטור חירום. הסיבה היא בגלל שהגנרטורים כבדים ומגושמים, לעיתים קורה שהם פשוט נופלים על הרצפה ונחבטים. לחילופין, יכולות לקרות כל מיני תקלות ושיבושים במכשירים אלו. כשיש לכם גנרטור חירום אתם לא רק מוכנים לכל שעת צרה, אלא גם יוצאים לחופשה כשאתם רגועים יותר. וזה שווה הכול.

כאשר שוכרים גנרטור, הקפידו לשכור אחד שתואם לקרוואן הזוגי שלכם. ואם אתם יוצאים לחופשה בקרוואן לזוג

מה חשוב לבדוק לפני השכרת קרוואן לזוג?

לפני השכרת קרוואן לזוג, תמיד כדאי לוודא שהוא בטוח ועדכני בתכונותיו השונות. כדאי גם לבדוק את מצב הרכב כדי לוודא שהוא תקין. כמו כן, בדקו אם יש נזק או חלקים שבורים בקרוואן הזוגי. זאת ועוד, ודאו שאין נזקים לגלגלים או לצירים – את כולם חשוב לבדוק לפני השכרת קרוואן לזוג.

ולא פחות חשוב, לפני השכרת קרוואן זוגי חשוב לבדוק את גודל הקרוואן ולוודא שהוא יוכל להשתלב בחניה. אם לא, יש לכם גם חניונים ייעודיים לחניית קרוואנים זוגיים. דבר נוסף שצריך לשים לב אליו הוא, כמה משקל יכול לשאת הקרוואן. יש לכלול את הגבלת המשקל בחוזה השכירות , ואם לא, אז שאלו על כך לפני ההשכרה. ושימו לב, חשוב גם לבדוק איזה סוג של כיסוי ביטוחי מגיע עם הסכם השכירות של הקרוואן.

13 פרמטרים לבדיקה לפני השכרת קרוואן לזוג

 1. גודל הקרוואן (גם מבפנים וגם מבחוץ).
 2. משקל הקרוואן.
 3. יכולת הגרירה והתאמתו לרכב שלכם.
 4. הקילומטראז' של הקרוואן הזוגי.
 5. התכונות והפיצ'רים שיש לן.
 6. מפרט תכונות הבטיחות של הקרוואן.
 7. תבדקו אם יש קרעים במושבים או חלקי פלסטיק שבורים ברכב.
 8. תוודאו שיש מספיק סידורי שינה בקרוואן.
 9. יש לוודא כי אזור הבישול מספיק גדול עבורכם.
 10. חשוב לבדוק אם יש או אין תא שירותים בקרוואן הזוגי.
 11. תבדקו אם יש חיבור למקלחת חיצונית, או שמא יש מקלחת פנימית בקרוואן.
 12. בדקו את מיזוג האוויר ברכב וודאו אם הוא תקין.
 13. תבדקו אם השכרת קרוואן זוגי כוללת ביטוח או אחריות כלשהיא.

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

אילת

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון