קרוואן נייד למכירה

השכרה ומכירה של קרוואנים במחיר הכי זול בישראל !

קרוואן נייד למכירהלעומת רכישת רכב, את עולם הקרוואנים אנו מכירים פחות. כאשר נבוא לרכוש רכב נדע פחות או יותר מה אנחנו מחפשים, מה מתאים לנו, איזה גודל אנחנו רוצים ועוד. אך לגבי קרוואן, כנראה שמדובר בקרוואן הראשון שאנו מעוניינים לרכוש ולכן הסיפור שונה. ריכזנו לכם מספר אלמנטים חשובים עבור קרוואן נייד למכירה. 

 

מהו קרוואן נייד למכירה?

לפני שנסביר מהו קרוואן נייד נסביר מהו קרוואן. קרוואן הוא מעין בית נייד המשמש למגורים. קרוואנים הם ניידים, כך ניתן להעביר אותם ממקום למקום על ידי הנעה עצמית או על ידי גרירה/ העמסה. פעמים רבות אנשים רוכשים קרוואן וממקמים אותו במקום קבוע, כך שישמש מבנה לאירוח אורחים/ יחידת דיור לילד ועוד אפשרויות שונות. 

אחד השימושים הבולטים של הקרוואן הוא לשמש כבית נופש נייד ופרטי. עם הקרוואן ניתן לטייל ברחבי הארץ בקלות ולהנות משינה נוחה בתוך הקרוואן שמספק לנו מיטה, מקלחת עם מים חמים, שירותים, כיריים ומגן עלינו מפני חום/ קור קיצוני וחיות או חרקים למיניהם. 

קיימים שני סוגים של קרוואנים למכירה- קרוואן נגרר למכירה וקרוואן נייד למכירה. 

אז מהו קרוואן נייד למכירה?

קרוואן נייד הוא קרוואן המתפקד גם כרכב. כלומר, לא תצטרכו להתאים אותו לרכב שלכם. לקרוואן נייד יתרונות רבים. קודם כל הוא נייד כך שניתן לנסוע איתו ממקום למקום מבלי להסתבך. כמו כן, בדרך כלל מדובר בקרוואנים יפים ונוחים מאוד. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי קרוואן נייד יהיה יקר יותר מקרוואן נגרר ובנוסף לא תוכלו להפריד בינו לבין כלי הרכב, מה שיכול להוות חיסרון עבור אנשים מסוימים.

 

קרוואן נייד למכירה- עלות

לפני שאתם מתחילים לבחון את כל הפרטים ולנסות להתאים את הקרוואן הטוב ביותר, עליכם להבין מה התקציב העומד לרשותכם לרכישת הקרוואן. במידה שיש לכם תקציב מוגדר עליכם להתמקד רק באפשרויות המתאימות לתקציב שלכם ולא להתפזר בחיפוש שלכם. המחיר של הקרוואן יושפע מהחברה היצרנית שלו, מהדגם, מהגודל שלו, מסוג הקרוואן( נייד או נגרר) ומאיכות המוצרים המכילים בתוכו. המחירים עבור קרוואן למכירה ינועו בין 50,000 לבין 200,000.

יש לקחת בחשבון כי העלות של הקרוואן היא לא מאוד יקרה ובסופו של דבר תשתלם לנו הרבה יותר מאשר לצאת לחופשה של שבוע באילת או בטבריה כל שנה. העלות הממוצעת של חופשה באילת למשפחה נעה סביב 10,000 שקלים ואף יותר, במיוחד בחגים. קניית קרוואן תנוע בין 50,000 לבין 200,000 שקלים ותאפשר לנו כמות חופשות בלתי מוגבלת. כמו כן ערכו של הקרוואן שומר על עצמו, במיוחד אם בחרתם בקרוואן אירופאי של המותגים המובילים. לכן, גם אם תרצו למכור את הקרוואן כעבור שנתיים שלוש- עדיין תוכלו להרוויח כ-80,000 ואף 90,000 שקלים ולהחזיר כמעט את כל ההשקעה. 

בנוסף, בשנת 2012 מס הקנייה על קרוואנים הורד מה שהוביל ישראלים רבים לרכוש קרוואנים במחירים משתלמים יותר. 

 

היכן מחנים קרוואן נייד למכירה היכן מחנים קרוואן נייד למכירה? 

אחת השאלות הנפוצות בקרב אנשים שמחפשים לרכוש קרוואן היא האם יהיה איפה להחנות אותו. התשובה היא כן. בשנים האחרונות, משרד התיירות ורשות הטבע עודדו פיתוח של חניונים ידידותיים לקרוואנים, כך שניתן להנות מחניה מסודרת לאורך הטיול במקומות מסודרים וחוקיים. כיום קיימים עשרות חניוני קרוואנים ברחבי הארץ המנוהלים על ידי רשות הטבע והגנים ואף על ידי יזמים פרטיים. 

 

מה כמות האנשים עבור קרוואן נייד למכירה?

קיימים סוגים שונים של קרוואנים ניידים, בגדלים שונים שמתאימים לכמויות שונות של אנשים. לכן, אחד הדברים החשובים לבדיקה לפני שרוכשים קרוואן הוא לכמה אנשים מתאים הקרוואן. אם אתם רוכשים קרוואן שצריך לשמש משפחה בת 5 נפשות, וודאו שיש מספיק מקום למספר האנשים שצריכים ללון בקרוואן. קיימים קרוואנים עם מיטת קומתיים שמתאימים גם לילדים. כמו כן ההמלצה שלנו היא לבחור בקרוואן עם מיטת הורים קבועה שלא תפתח ותיסגר לפינת ישיבה. 

 

האם משקל הקרוואן חשוב עבור קרוואן נייד למכירה?

משקל הקרוואן הוא חשוב גם עבור קרוואן נייד למכירה. קרוואן מעל 1,500 ק"ג מצריך נהג עם רישיון ג'. לכן, במידה שאין לכם רישיון ג' חשוב מאוד לוודא שמשקלו הכולל של הקרוואן לא עולה על 1,500 ק"ג. כמו כן, חשוב מאוד לוודא שלקרוואן לא מוכנסים מוצרים כבדים מידי כמו מקרר ביתי או מכונת כביסה שמעלים את משקלו הכולל באופן משמעותי. 

משקל הקרוואן חשוב מאוד גם עבור קרוואן נגרר. קרוואן נגרר הוא קרוואן הנגרר על ידי רכב בעל אפשרות נשיאה. לכן, כאשר מדובר בקרוואן נגרר חשוב מאוד לבדוק מה משקל הקרוואן ומה המשקל המקסימלי שהרכב שלכם יכול לגרור אחריו. בדרך כלל רכבים פרטיים קטנים יכולים לגרור עד כ-750 ק"ג. במשקל כזה ניתן לרכוש קרוואן שמתאים לזוג פלוס שלושה ילדים. 

רוחב מומלץ קרוואן נייד למכירה 

דבר נוסף שחשוב מאוד לבחון הוא רוחב הקרוואן. קיימים קרוואנים ברחבים שונים. קודם כל יש לציין כי הרוחב המקסימלי המותר בכבישי ישראל הוא 2.5 מטר. בדרך כלל הרוחב הממוצע של הקרוואנים הוא 2.30 מטר. קרוואנים רחבים (בין 2.45 ל2.50 מטר), עולים יותר מאחר שלא נכנסים במכולה הנדרשת להובלה ולכן יש להתאים להם מכולה אחרת מה שמעלה את עלות ההובלה. אך, במידה שאתם רוכשים קרוואן למשפחה תחושת המרחב יכולה להיות משמעותית שכן באה לידי ביטוי לכל אורכו של הקרוואן ומאפשרת להנות ממיטות רחבות, מפינת אוכל מרווחת יותר, מקלחת גדולה יותר ועוד, לכן יש לקחת זאת בחשבון. 

לכן, על מנת שתוכלו להחליט מה הרוחב המומלץ עבורכם, ההמלצה שלנו היא להיכנס לשני סוגי הקרוואנים- אחד רחב ואחד צר יותר ולהרגיש בעצמכם האם זה משמעותי בעיניכם או לא. 

כמו כן, מלבד לרוחב הקרוואן, חשוב מאוד לוודא שהקרוואן מנוצל בצורה הטובה והמשתלמת ביותר כך שתוכלו להנות מאזור רחצה נוח ומרווח, ממיטות נוחות וגדולות, מפינת אוכל מרווחת, מאזורי אחסון רבים וממרחב ראוי ונוח, גם אם הקרוואן יחסית צר.

 

דלת וחלונות של קרוואן נייד למכירה

אחד הדברים החשובים ביותר בקרוואן נייד למכירה הוא הדלת והחלונות שלו. נתחיל מדלת הקרוואן. הדלת היא המקום ממנו נכנסים ויוצאים לקרוואן. חשוב שהדלת תהיה עבה אך לא כבדת משקל. כמו כן, חשוב מאוד שדלת הקרוואן תהיה בצד ימין- כך תוכלו לצאת מהקרוואן באמצע הדרך בלי להסתכן. דלת בצד שמאל תסכן אתכם באופן משמעותי. לכן, וודאו זאת לפני שאתם רוכשים את הקרוואן על מנת שתוכלו לעצור באמצע הדרך בקלות ובביטחון. 

עכשיו נעבור לחלונות. החלונות משמעותיים ומאפשרים לנו להנות מתחושת מרחב, אוורור, להסתכל על הנוף ועוד מגוון אפשרויות. חלונות בקרוואן עולים ליבואן יותר כסף לכן חשוב מאוד לוודא שהקרוואן מצויד במספיק חלונות ושלכולם (כולל לדלת הכניסה) יש רשת יתושים שיכולה להגן. 

 

האם המראה של קרוואן נייד למכירה חשוב?

אמנם נראה כי מדובר בפרט יחסית שולי, אך פרט זה יכול להשפיע על החוויה שלכם בקרוואן לטובה או לרעה. קיימים קרוואנים במגוון סגנונות- פשוטים ופונקציונאליים יותר, או מפוארים ויוקרתיים יותר בעלי אבזור רב מבפנים ומבחוץ. חשבו מה אתם מחפשים ומה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר, גם מבחינת נראות. כמובן שלתקציב שלכם תהיה השפעה גם על נראות הקרוואן, אך נסו להבין מה חשוב לכם שיהיה בקרוואן. 

אז מה היה לנו בכתבה:

קרוואן בפנאן

קרוואן בפנאן

הקרוואנים שלנו מאובזרים בכל הטוב שאפשר לבקש.
לחברתנו יש אלפי לקוחות מרוצים ומגוון אדיר של המלצות!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

מרכז: קרוואן+רכב החבילה המושלמת

מרכז, דרום, ים המלח, מצפה רמון